Як побудувати заправку: ідеї бізнесу з нуля.

Будь-який бізнес у сфері обслуговування автомобілів є дуже прибутковим і швидко окупається. Один з напрямків автобізнесу - організація заправних станцій. Незважаючи на необхідність великих вкладень, даний напрямок користується популярністю в середовищі підприємців у зв'язку високою рентабельністю.
Вам знадобиться
  • - реєстраційні документи;
  • - пакет дозвільних документів;
  • - будівельні матеріали;
  • - обладнання для заправки.
Інструкція
1
Увійдіть в якості юридичної особи. Це може бути, наприклад, товариство з обмеженою відповідальність або закрите акціонерне товариство.
2
Складіть бізнес-план майбутньої заправки. До речі, ви його зможете використовувати надалі для звернення в банк за позиковими кошти.
3
Виберіть ділянку для будівництва. Щоб попит був високим, він повинен знаходитися або на автомобільній магістралі, або в жвавому районі міста.
4
Зберіть пакет документів дозвільного характеру від Росспоживнагляду, СЕС, пожежної інспекції та інших спеціалізованих служб. Для отримання дозволів на будівництво перш знадобиться проектна документація.
5
Далі необхідно визначитися, як і хто вам будуватиме автозаправний комплекс. Або ви будете самі генеральним підрядник, що привертає для роботи різні будівельні організації. В іншому випадку ви звернетеся по допомогу до спеціалізованої компанії. Перший варіант, звичайно, більш економічний, зате не виключені можливі помилки, яких можна буде уникнути при застосуванні другого варіанта.
6
В першу чергу на ділянці буде виритий котлован, в який вкладаються паливні трубопроводи і резервуари. Після завершення підземних робіт встановлюється технологічне обладнання - колонки для роздачі палива і система контролю. Далі на території заправки розміщується приміщення для оператора та інші службові будівлі. Вся площа заправки покривається асфальтом, наноситься розмітка. На заправці роблять острівці безпеки, огорожі, навіс, покажчики і т.п.
Корисна порада
Збір документів - справа дуже обтяжлива, адже потрібно оформити чимало довідок, свідоцтв, дозволів. Щоб спростити собі задачу, це можна доручити спеціалізованої організаціі.Кроме того, можна купити франшизу відомої на ринку компанії, що володіє мережею автозаправних станцій. Вони нададуть допомогу не тільки в будівництві, але і в розробці проекту, оформленні документів, отриманні дозволів, а також надаватимуть підтримку в процесі становлення та розвитку бізнесу.