Як накласти шар на шар. Як накласти верстви один на одного в фотошопі.

Робота в графічному редакторі фотошоп в чималому мірою зв'язана з роботою з шарами. Накладаючи один шар на інший, можна суміщати зображення, домагатися різних ефектів, створювати стильні фотографії.
Інструкція
1
Візьмемо два вихідних зображення. Звичайну фотографію.
2
І картинку з текстурою, яку ми будемо накладати на наше фото в різних режимах.
3
Зведемо два зображення в один двуслойний файл, над яким ми будемо працювати. Всі дії ми будемо виконувати в панелі Layers. Зображення солдата розташоване внизу і носить назву Bottom Layer, текстура зверху - Top Layer. У самому верху панелі знаходиться меню, що випадає з різними режимами накладення. За замовчуванням там стоїть режим Normal, в якому один шар просто перекриває інший, глядач на картинці бачить тільки зображення Top Layer. Давайте тепер пограємо з режимами накладення шарів.
4
Все режими розподілені по групах. Для прикладу будемо брати по одному режиму з групи. Режим накладення шарів Multiply використовується для додання фотографії тіні, ефект можна порівняти з розглядання картинки через кольорове скло, одержувана картинка завжди буде темніше исходника.
5
Режим же Screen, що знаходиться в такій групі, дасть назад протилежний ефект, зображення значно посвітлішало, як якби його підсвітили ліхтариком.
6
У режимі Overlay темні пікселі ще більше затемняются, світлі навпаки стають ще світліше. Це режим додає фотографії ефектності і використовується в багатьох художніх прийомах.
7
Режим Difference ґрунтується на відніманні квітів і створює подобу негативу. Чим світліше вихідне зображення, тим цікавіше може вийти підсумковий ефект.
8
Режим Hue змінює колірну гамму знімка, не зачіпаючи відтінки сірого, завдяки цьому режиму можна зробити небо червоним, а траву синьою, або просто стилізувати фото.
9
Ми розглянули лише деякі з режимів накладення шарів один на одного. Спробуйте самі пограти шарами, не бійтеся при цьому експериментувати, невподобаний результат легко можна прибрати, змінивши один режим на інший. Не забувайте так само про можливість варіювання прозорості шарів. Гра з шарами дозволяє перетворити фотографію в буквальному сенсі слова одним кліком миші. Трохи потренувавшись, ви зрозумієте, ніж один режим відрізняється від іншого, і з успіхом зможете застосовувати отримані знання.