Як розморозити шампанське.

Казуси трапляються з усіма людьми. Іноді вони вирішуються самі собою, а іноді потрібно знайти вихід якнайскоріше, інакше щось заздалегідь підготовлене може зіпсуватися. Трапляється, що люди забувають про приготованих напоях або не знають, як саме зберегти їх, і перед торжеством поміщають пляшку шампанського в морозильну камеру холодильника, а потім виявляють у пляшці шматок льоду замість охолодженого алкогольного напою.
Інструкція
1
Знайте: різка зміна температури розіб'є пляшку. Працює простий фізичний закон - при заморожуванні вода збільшується в об'ємі, при розморожуванні - зменшується, але при цьому лід розколюється і якийсь час займає більше місця, ніж при меншій температурі.
2
Перемістіть пляшку з морозилки в звичайне холодильне відділення на деякий час - розморожування буде потрібно поступова. Потім пляшку слід виставити в прохолодне місце і після ще деякого часу її можна залишити при кімнатній температурі до повної разморозки.
3
Запам'ятайте на майбутнє, що після подібної процедури заморозки-розморозки шампанське стає з сильногазованого напою слабогазованої, а також для деяких його видів втрачається і слабшає смак.
4
Не відкривайте пляшку з льодом всередині! Назовні може пробитися крижана вода і станеться холодний опік - проведете час в лікарні і не скуштуєте напою. Найкраще дочекатися природної розморожування шампанського, а якщо час підтискає - швидше буде відправитися в найближчий магазин за новою пляшкою, в майбутньому постаратися не допускати більше подібних помилок.
5
Чи не підставляйте пляшку під струмінь гарячої води, якщо не хочете звичайно влаштувати вибух. Шампанське попросту розірве скло. Як варіант - замість звичайної холодильної камери на природну розморозку пляшку можна занурити в тару з холодною водою.
6
Використовуйте шампанське НЕ разморажівая.Бутилку можна розколоти і розбити лід на кубики. Його можна використовувати для іншого шампанського, при цьому напій не розбавлятиметься.