Як відзначити користувача на фотографії. Як відзначить людини в фотографії в контакьте.

Як часто починаючі користувачі інтернету стикаються з різними труднощами при використанні будь-яких сайтів. Наприклад, виникає питання: «А як« ВКонтакте »відзначити людини на фотографії?».
Інструкція
1
Отже, ви завантажили певну кількість фотографій і хочете, щоб ваші друзі були відзначені на них. Але спочатку ви повинні переконатися, що люди, які вам потрібні, знаходяться у вас в друзях. Т.к. "ВКонтакте" дозволяє відзначати тільки тих людей, які знаходяться у вашому списку. Зрозумівши, що у вас є необхідний людина, приступаємо до наступного кроку. Вибираємо фотографію, на якій хочете зробити відмітку.
2
Праворуч під фотографією є список дій, які можна з нею зробити. Нас же цікавить дія «Відзначити людини». Після натискання ви повинні відзначити область, де знаходиться цікавить вас людина. Зазвичай на фотографії з'являється квадрат, але якщо його немає, то натисніть на фотографію лівою кнопкою миші, і він з'явиться. Також, керуючи мишею, ви можете відредагувати область, підігнавши розміри під людину.
3
Праворуч від квадрата знаходиться список. Це список ваших друзів. За допомогою нього ви можете вибрати людину, яку необхідно відзначити на фотографії. Зробити це можна двома способами: - Гортаючи список. Все друзі впорядковані по імені і прізвища. Тому знайти конкретне ім'я і прізвище не складе праці.- Вводячи ім'я. Більш простий і швидкий спосіб. У віконці над списком ви можете почати вводити літери імені чи прізвища. Після чого буде звужуватися список, і знайти кого-небудь стане набагато легше.
4
Якщо так трапилося, що ви відзначили не ту людину, то під фотографією маються прізвища, після яких стоїть хрест. Натиснувши на нього, ви видаляєте людини з фотографії.
5
Після виконання всіх операцій необхідно зберегти результат. Над фотографією є смуга, праворуч на якій написано «Готово». Натиснувши на неї, ви сміливо можете бути впевнені, що людина присутня на вашій фотографії.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FNYAGx9MChA
Можливості соціальних мереж дозволяють викладати фотографії з подій майже відразу, як тільки воно відбулося. Щоб герої подій побачили себе, можна відзначити їх на фото.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до інтернету;
  • Елементарні знання в області комп'ютерних технологій.
Інструкція
1
Знайдіть в альбомі фотографію з одним. Під фотографією праворуч знайдіть меню з командою «відзначити людини». Натисніть її.
2
Виберіть ділянку фотографії, на якому знаходиться людина.
3
В виплив списку друзів виберіть ім'я друга. Якщо хочете відзначити себе, виберіть «Я».
4
Натисніть кнопку «Готово» в верху фотографії. Готово.