Як налаштувати додаткові канали.

Якщо у вас вже є комплект супутникового обладнання, але кількість каналів вас не влаштовує, ви можете з використанням деяких прийомів додати додаткову кількість каналів. Додаткові канали - це безкоштовні, тобто відкриті, канали, які доступні всім. Наприклад, володіючи пакетом каналів «Триколор ТВ», ви можете без особливих зусиль знайти додаткові канали, трохи попрацювавши з настройками устаткування.
Інструкція
1
Якщо ви здійснюєте дії, використовуючи супутник Hot Bird, ви можете додати близько п'ятисот додаткових каналів на різних мовах, у тому числі і російською. Налаштування додаткових каналів «Триколор» здійснюється кількома способамі.Первий спосіб: встановіть додаткову супутникову антену. Це більш простий і дешевий для здійснення спосіб, які нескладно реалізувати самостійно. Для цього купите антену діаметром 60 см, кронштейн для цієї антени, DiSEqC перемикач, конвертер і необхідну кількість кабелю з роз'ємами. Установку другий антени проводите так само, як і проводили установку першої. Потім просто налаштуйте антену на прийом з супутника і виконайте пошук каналів.
2
Другий спосіб полягає в наступному: встановіть два конвертера в одну антену для прийому більшої кількості каналів. Цей спосіб буде більш складно здійснити і доведеться витратити велику суму, але зате у вас так і залишиться одна тарелка.Еслі антена менше 90 см, замініть її на більшу. Природно, що вам доведеться замінити і кронштейн, який підійде для тарілки більшого розміру. Якщо ж у вас спочатку стоїть велика тарілка, радійте: ваша робота зменшилася практично вдвое.Дополнітельно купите мультифид, конвертер, перемикач і, знову ж, необхідну вам кількість кабелю зі спеціальними роз'ємами.
3
Після здійснення установки та підключення у вас з'явиться більше 15 різних спортивних каналів, більше 30 - музичних, а також іноземні тематичні канали, більшість з них доступно для перегляду тільки в орігінале.Еслі ви не впевнені, що впораєтеся з установкою, запросіть фахівця, який допоможе вам у цьому. Природно, вартість зросте, але тоді ви будете впевнені в тому, що все зроблено якісно і надійно.
4
Крім цього, можливий і варіант здійснення прийому з декількох супутників одночасно, що теж збільшує кількість каналів в кілька разів.