Як налаштувати цифрове телебачення. Як налаштувати на цифрове вручну.

Цифрове телебачення стало популярним лише в останні кілька років, тому багато кабельні телекомпанії і з'явилися на ринку телекомунікаційних послуг Росії. Цифрове телебачення в Москві і Санкт-Петербурзі - це вже не рідкість. Однак не кожен користувач знає, як правильно проводити настройку цифрового телебачення. Магазини та сервісні центри, в свою чергу, пропонують свої послуги з налаштування, які обійдуться вам в деяку суму.
Інструкція
1
Самостійно ж налаштувати телевізор з тюнером для прийому цифрового телебачення, відомого як DVB-C, не так вже й сложно.Для переходу до налаштування зайдіть в меню телевізора і виберіть пункт під назвою «Автонастройка». Перед вами з'явиться вікно для вибору джерела телевізійного сигналу з двома альтернативами: антена і кабель. Виберіть другий варіант і натисніть праворуч кнопку «Пуск».
2
У наступному вікні вибору джерела телемовлення виберіть пункт «Цифрові» і знову натисніть кнопку «Пуск». І, нарешті, в останньому вікні в пункті «Режим пошуку» виберіть варіант «Повний» і заповніть поля такими даними: - частота - 354 МГц; - модуляція - QAM 256; - швидкість передачі - 6900 сім/сек. Якщо ви хочете здійснити пошук каналів HD якості, змініть значення частоти на 338 МГц.
3
Багато моделей телевізорів підтримують мережевий пошук, тому вам не доведеться вручну вписувати всі описані вище параметри. Просто натисніть кнопку «Пошук» одразу після вибору режиму пошуку. В деяких телевізорах необхідно ввести ще й значення кінцевої частоти і типу сканування. При налаштуванні цифрового телебачення виберіть «Швидке сканування» і задайте значення кінцевої частоти, рівне 418 МГц.
4
Як бачите, настройка цифрового телебачення займає всього кілька хвилин і не вимагає ніяких спеціалізованих знань і уменій.Кроме цього, цифрове телебачення можливо налаштувати і на персональному комп'ютері. Для цього необхідний вбудований або зовнішній ТВ-тюнер і невелика антенна для прийому сигналу. Налаштування, в більшості випадків, встановлені автоматичні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8WVBBgqwwCM
Корисна порада
Також вам буде корисно знати, що цифрове телебачення надає високу якість супроводу та звукового оформлення. Крім того, ефірне телебачення дає можливість передачі набагато більшої кількості телеканалів. І, нарешті, остання особливість такого виду телебачення - наявність безлічі супутніх сервісів.
Доступний високошвидкісний інтернет зробив можливим слухати радіо і дивитися телевізійні програми на комп'ютері без установки FM/TV тюнерів і антен. Простий варіант перегляду ТБ в вікні браузера не дуже зручний, але є альтернативний спосіб.
Інструкція
1
Щоб зробити перегляд телеефіру комфортним, потрібно завантажити та встановити на свій комп'ютер одну з безкоштовних програм, за допомогою яких можна дивитися сотні телеканалів з усього світу: TV Player Classic, Free Internet TV, JLC's Internet TV, Online TV Player Basic .
2
Завантажити програми можна на софт-порталах www.softodrom.ru, www.softportal.com, www.freesoft.ru, або на офіційних сайтах розробників додатків: www.tvplayerclassic.com, www.holersoft.com, www .jlc-software.com, www.onlinetvplayer.com.
3
Перед завантаженням і установкою програм переконайтеся, що швидкість вашого інтернет-з'єднання не менше 1 Мб/сек - це мінімальна швидкість, яка дозволить вам відносно комфортно дивитися ТБ онлайн, і при цьому мати можливість працювати в інтернеті. Виміряти швидкість свого інтернет-каналу можна на сайті www.speedtest.net. У разі, якщо ваша швидкість занадто низька, зверніться до свого провайдера і змініть тариф доступу до інтернету.
4
Після установки і запуску будь-який з вищевказаної програм, перед вам відкриється меню доступу до сотням каналів, для перегляду яких не знадобитися виконувати додаткових налаштувань - просто вберу будь-який з каналів і почніть перегляд. Інтерфейс всіх програм інтуїтивно зрозумілий і освоїтися в ньому не важко навіть початківцям користувачам.