Як вибрати жорсткі диски.

Вибір жорсткого диска для комп'ютера грає важливу роль в подальшій роботі ПК. Від обраного вами вінчестера буде залежати не тільки обсяг інформації, яку ви зможете зберігати на комп'ютері, але і швидкість роботи ПК в цілому.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер
Інструкція
1
Вибір жорсткого диска в робочих целяхЕслі ви використовуєте комп'ютер в робочих цілях, тут не потрібно задаватися якимись особливими вимогами. Чи плануєте ви займатися розробкою дизайну або ж працювати з текстовою інформацією, придбати жорсткий диск можна з мінімальними характеристиками. Оптимальним для роботи вінчестером, стане жорсткий диск, обсяг якого становив би ~ 150 Гб, а швидкість обертання шпинделя не перевищувала б 5400 оборотів шпинделя в хвилину.
2
Вибір жорсткого диска в розважальних целяхЕслі ви плануєте використовувати комп'ютер в розважальних цілях (перегляд відео, ігри, аудіо, робота з графікою), то вам не обійтися тими характеристиками, яких вимагає жорсткий диск для роботи. Так, щоб ви могли з комфортом користуватися комп'ютером, жорсткий диск повинен мати такими параметрами. Обсяг пам'яті пристрою не повинен бути нижче позначки в 250 Гб. Бажано, щоб швидкість обертання шпинделя перевищувала, або ж дорівнювала 7,200 оборотам в хвилину. В такому випадку комп'ютер буде оперативно відповідати на всі запити користувача, забезпечуючи досить швидкий режим роботи.
3
Інші характеристики пристрою не так важливі при виборі вінчестера. Що стосується інтерфейсів жорсткого диска, то потрібно звернути увагу на те, які інтерфейси роботи підтримує материнська плата.