Як перевірити камеру на ноутбуці. Як узнете відеокамеру на ноут.

Перевірка цілісності і працездатності всіх систем і елементів ноутбука є першорядним завданням відразу ж після його покупки. Таким чином, на ранній стадії можна виявити шлюб і віднести ноутбук в сервісний центр на лагодження. Сучасна комп'ютерна техніка рідко містить шлюб, так як вона ретельно перевіряється на заводі-виробнику. Все ж на всякий випадок варто перевірити щойно куплену продукцію. Це дозволить вам надалі зі спокійною душею приступити до експлуатації комп'ютера або ноутбука.
Інструкція
1
Останнім часом камера на ноутбуці використовується дуже часто. Це дуже зручно, так як відпадає необхідність купувати автономну веб-камеру. Перед перевіркою необхідно включити веб камеру на ноутбуці і перевірити, чи встановлені всі драйвера для нормальної роботи камери. Якщо їх немає, знайдіть інсталяційний диск для ноутбука і відшукайте на ньому драйвера для камери, потім встановіть їх. Щоб перевірити камеру на щойно придбаному ноутбуці, натисніть меню "Пуск", потім "Панель управління" і "Сканери і камери". Натисніть на висвітилося іконку вашої камери і ви побачите на екрані себе власною персоною. Щоб перевірити якість відео, порухайте рукою або головою.
2
Також перевірити, чи працює веб камера на ноутбуці, можна за допомогою спеціального програмного забезпечення. Приміром, популярна в мережі програма Virtual Dub дозволить не тільки протестувати веб-камеру, але і використовувати її надалі для запису відео або зйомки зображень. Якщо і цей варіант вас не влаштовує, перевірте камеру за допомогою програми Skype, яка призначена для віртуального спілкування. У ній ви знайдете всі необхідні настройки, скориставшись якими можна перевірити якість зображень і відеозйомки, зробленої за допомогою вашої веб-камери.
3
Перед початком використання ознайомтеся з інструкцією по експлуатації. Таким чином, ви зможете уникнути неправильних дій, які можуть привести до поломки веб камери. Так як вона є вбудованою, то в сервісний центр доведеться нести весь ноутбук, і ви опинитеся без доступу до інтернету на досить довгий час. При наявності режисерського таланту за допомогою веб-камери можна знімати короткометражні фільми або музичні кліпи. Для багатьох людей вона є невід'ємним атрибутом повсякденного побуту. З її допомогою можна як укладати ділові контракти, так і спілкуватися з друзями та родичами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GZxhcqVCQ54