Як відкрити замок капота.

Механічний захист автомобіля буває різних видів: штирові замки, безштирові замки, замки панцирного типу, замок капота, замки на рульовий вал, екзотика, при якій відбувається об'єднання в один комплекс механічної та електронного захисту. Більша перевага віддається електромеханічним замкам капота, що є дуже зручними, оскільки для розблокування капота не потрібні додаткові маніпуляції - для цього потрібно просто включити запалювання.
Інструкція
1
Але іноді виникають проблеми з відкриттям замку капота, які можуть виникнути від того, що підмерзне замок, заіржавіє або порветься тяга.Обично для того, щоб відкрити замок капота ВАЗ, застосовується важіль, але бувають випадки, коли не вдається і це здійснити. У цих випадках з пружною міцної дроту зробіть петлю, накиньте її на те місце замка капота, де знаходиться стандартна тяга, і потягніть. Для того, щоб підлізти, підніміть капот з одного боку і подсуньте під нього брусок. Для цього також можна використовувати повітрозабірник.
2
Є і другий спосіб. Зачепите з салону тонкими плоскогубцями трос, що знаходиться в ручці капота, і сильно потягніть за нього. Тільки не потрібно смикати. Якщо стався розрив тяги в середині, підніміть з водійського боку кут капота, зачепитеся за сорочку тяги міцним гачком і тягніть. Як тільки з'явиться можливість дістати рукою, хапайте і виймайте назовні всю сорочку. Далі причепити плоскогубцями за шматок тяги, яка йде до замку, і тягніть. Замок капота відкриється.
3
Характерною особливістю автомобілів Форд, замок капота якого відкривається ключем запалювання, є те, що його капот іноді перестає відкриватися. Причиною цього може бути вихід кардана із зачеплення з клямкою самого замку. Спочатку зробіть з дроту щось, що нагадує довгу викрутку, робочу поверхню якої розплющите за допомогою молотка. Далі відкриваєте засувку через решітку радіатора. Для цього поверніть викрутку на підлогу обороту наліво, поки не почуєте клацання, а потім на право. Для полегшення доступу до кардану витягніть пістони і звільніть кожух. Вставте кардан на колишнє місце в зачеплення з замком. Щоб кріплення було надійним, обмотайте вузол ізолентою. Також можна спробувати підключення нового акумулятора через прикурювач автомобіля Форд, замок капота повинен відкритися.