Як встановлювати драйвери відеокарти.

При установці в комп'ютер нової відеокарти часто доводиться стикатися з ситуацією, коли стандартні драйвера Windows не дозволяють їй правильно працювати. В кращому випадку на моніторі красується 256-кольорова картинка з дозволом екрану 640 на 480 точок. На жаль, виправлення ситуації потребують часу. Але, на щастя, виходу з цього становища як мінімум три!
Вам знадобиться
  • CD/DVD-привід, вихід в Інтернет, вміння шукати програми в мережі
Інструкція
1
Найпростіший спосіб встановлювати драйвери відеокарти - це скопіювати його з компакт-диска від виробника, який поставляється в коробці з відеокартою. Але, як показує практика, звичайна маніпуляція «копіювати-вставити» не завжди здатна вирішити нашу проблему. Тому чинимо інакше. Заходимо в Панель управління, вибираємо Установка устаткування і запускаємо пошук. Коли система виявить нашу відеокарту, вона спитає, чи додається до неї диск з драйверами. За допомогою кнопки «Огляд» вказуємо шлях до папки на компакт-диску, що містить інформацію про пристрій. Найчастіше це файл з дозволом * .inf. Тиснемо "ОК". Після копіювання файлів перезавантажуємо комп'ютер.
2
Якщо перший варіант не допоміг, шукаємо на компакт-диску програму автоматичної установки драйверів. Зазвичай вона самостійно завантажується при установці диска в привід, якщо в приводу не відключена опція «Автозапуск». Слідуємо інструкції програми, додаткових дій від користувача не потрібно. Після установки знову перезавантажуємо систему.
3
Описані способи працюють, якщо у вас є компакт-диск від виробника відеокарти. А що робити, якщо такого диска немає? Адже багато хто купує б/у комплектуючі з рук і по оголошеннях. В цьому випадку знайти підходящі драйвера доведеться самим. Шукаємо офіційний сайт виробника відеокарти. Заходимо в розділ «Завантаження/Download» та зі списку пристроїв вибираємо нашу модель відеокарти. Після цього отримуємо посилання на скачування і завантажуємо програму до себе на комп'ютер. Запускаємо програму і слідуємо її інструкцій. Програма встановить необхідні драйвери відеокарти самостійно. Після закінчення її роботи також потрібно перезавантаження.
4
Якщо з якихось причин встановити драйвери з сайту виробника не вдалося, скористаємося іншим способом. Існують спеціальні комп'ютерні програми, які аналізують встановлене обладнання і по своїх базах в Інтернеті шукають найбільш свіжі драйвери для кожного окремого пристрою. Це такі програми, як Driver Genius Professional, Driver Checker і їм подібні. Завантажуємо і встановлюємо будь-яку з даних програм. Дозволяємо провести перевірку встановлених пристроїв. Програма покаже перелік обладнання, на яке є оновлені драйвера. Вибираємо нашу відеокарту, а при бажанні і інші пристрої, і даємо програмі команду на установку або оновлення драйверів. Після чого, звичайно ж, перезавантажуємо компьютер.Надеемся, наші поради допоможуть вам насолоджуватися усіма можливостями вашої відеокарти, навіть якщо ви придбали її з рук і зовсім не нову.