Як вибирати шиншилу.

Шиншила - досить енергійний, рухливий і емоційний звірятко. За своєю природою вона є телепатом, так як реагує на емоції і навіть думки людини, як би передбачаючи подальші дії. Іноді складається таке враження, що це маленький інопланетянин, який розмовляє з вами, але тільки не вголос, а подумки, і ви прекрасно розумієте, що він говорить.
Інструкція
1
Перед придбанням тваринного дізнайтеся про нього всі подробиці. Дізнайтеся, чим вони вважають за краще харчуватися, в яких умовах проживають, як за ними необхідно доглядати, як виховувати і так далі.
2
Один з найважливіших критеріїв, на який слід в першу чергу звернути увагу - зовнішній вигляд звірка. У шиншил існує кілька основних кольорів. Вибирайте її на свій смак.
3
Як і люди, шиншили розрізняються по поведінці. Один звірок буде флегматично поглядати на світ, який його оточує, і спокійно сидіти на ваших колінах. Інша тварина буде носитися по клітці і квартирі, штурмувати колесо і вести себе надто активно. Тут слід віддати перевагу тій особини, яке на ваш погляд підійде вам за темпераментом.
4
Необхідно пам'ятати, що шиншила буде вести себе природно при спокійній обстановці. Так, в зоомагазинах всі тварини часто сидять тихо і туляться по кутках - виною цьому шум, велика кількість сторонніх людей та інших звірів. Тому покупка шиншили в клубі дасть вам перевагу - так як гостем будете ви, а звір там почуває себе як вдома і поводиться цілком природно.
5
Багато психологів говорять про сумісність людей. Людина і шиншила теж повинні бути сумісні, інакше вам так і не вдасться стати добрими друзями зі звіром. Спочатку візьміть вихованця на руки і почекайте протягом декількох хвилин. Якщо тварина, освоївшись і обнюхавши вас, виривається на волю - вам буде краще порізно. Але якщо взявся вивчати вас далі (підійматися на плечі і т.д.), ви йому сподобалися, і звір готовий стати вашим новим другом. Власники клубів часто відзначають, що як тільки покупець заходить у приміщення з шиншилами, вони вже відчувають «їх» це людина чи ні. Одні особини ховаються вглиб клітин, а інші навпаки просуваються ближче і цікаво оглядають гостя.
6
Останнім у списку (але не останнім за важливістю) аспектом є гарантії. Враховуйте, що зоомагазини ніколи не дають гарантії на тварин. Після того, як ви придбали вихованця, вся відповідальність за тварина буде лежати на вас.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GG8z9eR_gRI