Як зробити кубик-трансформер.

Кубик-трансформер - досить популярна форма для виготовлення нестандартних календарів або просто цікавих сувенірів. Добре підійде вона і для виготовлення оригінального подарунка - кілька пам'ятних фотографій, створених з квадратних шматочків самі собою, будуть довго нагадувати вашим друзям про цікавий подорожі або святі. Кубик-трансформер приверне увагу і дорослого, і дитини, адже його можна складати і розкладати нескінченно - така у нього «хитра» конструкція. Однак, незважаючи на її складність, що здається, зробити такий кубик дуже просто.
Вам знадобиться
  • - 8 кубиків (готових або склеєних самостійно з щільного картону);
  • - скотч;
  • - ножиці і канцелярський ніж;
  • - 6 квадратних зображень і 3 прямокутних;
  • - клей.
Інструкція
1
Візьміть вісім однакових кубиків з непотрібного дитячого набору. Якщо вам необхідний куб певного розміру, то склейте такі кубики самі з жорсткого картону.
2
Накресліть розгортку куба з тими розмірами сторін, які вам потрібні. Чи не ріжучої стороною леза канцелярського ножа по лінійці проведіть по всіх лініях згинів розгортки, трохи натискаючи на ніж.
3
Виріжте заготовку по контуру канцелярським ножем по лінійці. Зігніть розгортку і склейте її в кубик за допомогою скотча або смужок тонкого паперу, наклеюються поверх ребер куба.
4
Таким же чином склейте залишилися сім кубиків однакового розміру.
5
Зберіть всі вісім кубиків в один великий (кожна сторона якого складається з чотирьох маленьких квадратиків). За представленою схемою склейте відповідні кубики між собою. Для цього ви можете скористатися скотчем або смужками тонкого паперу. Склеювати кожну пару кубиків необхідно з двох сторін, щоб конструкція була міцною, і кубик не розвалився при першому ж використанні.
6
Тепер вам знадобляться зображення, якими можна прикрасити кубик, або календарні сітки, які потрібно розподілити по гранях кубика-трансформера. Кожне зображення друкуйте зі строго заданими розмірами: шість з них мають бути квадратними і того ж розміру, що й грань кубика-трансформера в складеному вигляді, а три картинки - прямокутні - в два рази більше по довжині.
7
Календарні сітки розподіліть по гранях кубика-трансформера так: на кожну грань, що складається з чотирьох квадратиків, має припадати один місяць. Тобто, на прямокутних розворотах у вас будуть розташовуватися календарні сітки двох місяців. Хоча, ви можете розмістити сітки і картинки по-іншому.
8
Приклейте роздруковані зображення цілком на грані кубика, а потім канцелярським ножем акуратно розріжте їх на квадрати. При цьому стежте, щоб не пошкодити сполучні кріплення конструкції кубика-трансформера.