Як приготувати ялицеве ??масло. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Пихтовое масло здавна відоме своїми лікувальними властивостями. У наш час його можна купити практично в будь-якій аптеці, але краще приготувати самостійно. Ялицеве масло, приготоване своїми руками, за своїми якостями набагато корисніше аптечного. Також воно може зберігатися протягом дуже тривалого часу.
Інструкція
1
Візьміть хвою ялиці разом з тонкими гілочками без пагонів і наріжте їх довжиною в один-півтора сантіметра.Двухлітровую банку набийте цієї пихтовой нарізкою, проте не до самих країв, а не доходячи до них на чотири-п'ять сантиметрів.
2
Потім налийте в банку до цього рівня будь-яке рослинне масло, яке у вас є. Закрийте банку з нарізкою хвої залізною кришкою (без гумки) і поставте її в каструлю. Попередньо на дно цієї каструлі повинні бути покладені які-небудь тонкі лучінкі або прутики.
3
Наповніть каструлю до середини водою, закрийте її кришкою і поставте на вогонь кип'ятити. Дочекайтеся моменту, коли вода закипить, після цього ослабте вогонь і залиште каструлю стояти на такому вогні протягом п'яти годин. В процесі не забувайте час від часу стежити за рівнем води, щоб у міру її википання підливати нову воду.
4
Після закінчення п'яти зніміть з вогню каструлю, дістаньте з неї банку з хвоєю, перелийте отримане масло в іншу банку. Як випливає вичавіть хвою і відкладіть її в сторону або викиньте. Знову заповніть банку пихтовой нарізкою і залийте її тим самим маслом, яке ви прокип'ятили протягом п'яти годин і злили.
5
Повторіть заново процедуру з кип'ятінням: поставте банку в каструлю, до середини наповнену водою, і кип'ятіть хвою знову на слабкому вогні 5:00. Потім злийте вийшло ялицеве масло і розлийте його в герметичні скляні ємності (наприклад, у флакони).
6
Пихтовое масло має сильну бактерицидну ефектом, тому його можна застосовувати при лікуванні від інфекційних і застудних захворювань, при пневмонії, бронхіті, ларингіті, фарингіті, трахеїті, грипі, ангіні, ГРВІ, гаймориті, синуситі, риніті, отиті. Крім того, ялицеве масло корисно застосовувати при підвищеній втомлюваності, пригніченому настрої, нервовій збудливості, стресі або депресії для підвищення життєвого тонусу. Також ялицеве масло допомагає при ударах і розтягненнях, запаленні м'язів і м'язових болях, ревматизмі, артрозі, артриті, радикуліті і остеохондрозі.
Зверніть увагу
Протипоказання до використання ялицевої олії: - індивідуальна непереносимість; - вагітність; - схильність до епілепсії і судом; - Гострі запальні захворювання нирок.