Як змінити код у кодового замка. Як виставити код замок на велосипеді.

В даний час кодові замки отримали велике поширення. Їх можна побачити на дверях офісів, складів та під'їздів. Всі кодові замки можна умовно розділити на замки з можливістю перекодування і не перекодіруемие. При експлуатації перекодіруемий замків міняти код рекомендується не рідше одного разу на 3-6 місяців. Періодична зміна коду на кодовому замку підвищує ступінь його захисту.
Вам знадобиться
  • - викрутка
Інструкція
1
Перекодувати під'їзний кодовий замокДля заміни коду із зовнішнього боку дверей необхідно повністю демонтувати замок. Тому зміну коду на кодовому замку цього типу рекомендується проводити при відкритих дверях, з внутрішньої її сторони. У цьому випадку вам буде необхідно просто зняти задню панель запірного пристрою, не виймаючи весь замок з дверей. Для отримання доступу до кодіровочних пластин необхідно відкрутити 4 болта, які фіксують захисну кришку кодового замка. Уважно огляньте пластини, злегка виступаючі їх корпусу замку. Кожна з цих пластин має невеликий зріз. Зрізи пластин на кнопках, що входять в кодову комбінацію, направлені всередину корпусу замку, а зрізи пластин кнопок, що не беруть участь в кодової комбінації - назовні.
2
Для зміни коду вам необхідно витягти пластини, що входять в справжню кодову комбінацію і перевернувши їх, встановити таким чином, щоб з зрізи дивилися назовні. Виберіть бажану кодову комбінацію. Вийміть відповідні пластини. Переверніть їх таким чином, щоб їх зрізи були спрямовані всередину запірного пристрою. Вставте пластини в замок. Закріпіть захисну кришку замка за допомогою гвинтів. Замок перекодований. Слід звернути увагу на те, що для відкриття замкового пристрою цього типу підходить будь-яка комбінація з вибраних вами цифр. Припустимо, обрані вами цифри «3», «4», «5». Відповідні комбінації: «345», «354», «435», «453» і т.д.
3
У деяких видах кодових перекодіруемий замків для зміни коду необхідно поміняти спеціальний змінний блок.
4
В інших видах замків, які передбачають перекодування, для зміни коду необхідно проробити кілька операцій. Відкрийте двері і повністю висуньте ригелі замку. Знайдіть отвір в торці замку і вставте в нього спеціальний перекодіровочний ключ. Трохи «утопите» ключ в отворі і плавно поверніть його проти годинникової стрілки до клацання. Зверніть увагу на те, що під час роботи з ключем категорично забороняється торкатися до ригелів замка. Приберіть перекодіровочний ключ із замка. Вставте в нього «новий» ключ і плавно засуньте ригелі замку. При першому обороті пролунає клацання і замок перекодируется на «новий» ключ.