Як привітати з срібним весіллям.

Срібної весіллям називають 25-річчя спільного життя. Це час, коли разом пройдено величезний шлях, коли люди прожили в шлюбі вже цілу чверть століття. Як привітати з цим чудовим днем?
Інструкція
1
Назва весілля - срібна - означає тривалість і міцність почуттів, які з часом стали дорогоцінними для подружжя, як срібло. Подбайте про підходящих до такого випадку подарунках. Звичайно, це повинні бути вироби з срібла: кільця, кулони, посуд, вази та інше. За повір'ям, це свято має супроводжуватися срібним дзвоном, тому срібний посуд і столові прилади - все-таки найкращий варіант. Як правило, чоловік і дружина дарують один одному срібні кільця, які надягають на середній палець правої руки поряд з обручками.
2
Підберіть красиві листівки для привітань. Зараз в магазинах величезний вибір на всі випадки життя, але краще вибрати листівку великого формату, сріблястого кольору із зображенням білих лебедів, кілець, білих квітів. Вітальне вірш можна взяти готове зі збірок або з інтернет-сторінок, а можна написати самим. Вітання в прозі нічим не гірше віршів, якщо воно написано від душі, а не просто списано.
3
Готуючи святковий стіл, використовуйте в оформленні срібні кольору: сріблясті стрічки, гірлянди, квіти, посріблені блискітками. Кімнату можна прикрасити гірляндами, стрічками, можна також зробити плакат-привітання ювілярів, виконаний в тих же тонах.
4
Можна підготувати для ювілярів символічне «Свідоцтво про двадцятип'ятиріччя шлюбу» або срібні медалі для ювілярів. На самому початку застілля урочисто вручите їх і попросіть ювілярів поцілуватися, як в перший раз.
5
Цікавим і дорогим подарунком стане срібний глечик. За народним повір'ям, якщо чоловік і дружина вмиваються з нього разом, то така вода змиває все горе і печалі і повертає радість життя і молодість. Будь-які приготування до торжества постарайтеся проводити в максимальній таємниці від ювілярів, щоб подарунки і поздоровлення стали незабутнім сюрпризом.