Як зробити відео під музику. зробити відео під Яку то музику.

Деякі відеозаписи так і напрошуються на те, щоб обрамити їх який-небудь дуже підходящої музичною композицією. Зробити це можна за допомогою редактора відео Sony Vegas.
Вам знадобиться
  • - програма Sony Vegas не нижче 7 версії
Інструкція
1
Відкрийте програму Sony Vegas і додайте в неї необхідні аудіо-, відеозапису та картинки: клікніть пункт меню File> Import> Media, виберіть потрібні файли і натисніть "Відкрити". Відкриті файли з'являться в вікні Project media.
2
Перемістіть їх звідти в робочу область програми: затисніть на них лівою кнопкою миші і перетягніть. Аудіозапис відобразиться у вигляді однієї доріжки, а відеозапис - у вигляді двох (звук і, власне, відео). Щоб видалити непотрібний трек, приміром, вам не потрібна звукова доріжка до відео, клікніть по ній лівою кнопкою миші і натисніть на клавіатурі Delete. Клікнути потрібно не по самому «тілу» доріжки, а по знаходиться зліва від неї панелі з настройками. Якщо перед видаленням натиснути по «тілу», то після натискання на Delete віддалиться і відео, пов'язане з аудіо треком.
3
Оскільки музиці відповідатиме певний відеоряд, тому варто подумати над його смисловим навантаженням. Експериментуйте з розташуванням файлів. Щоб перемістити певний відрізок, затисніть на ньому лівою кнопкою миші і пересуньте на потрібне місце. І звукові та відео доріжки можна редагувати. Для цього клікніть мишкою в тому місці, де ви хочете зробити надріз і натисніть S на клавіатурі. Відрізок в цьому місці поділиться на два інших відрізка, кожен з яких теж можна переміщати і редагувати. Щоб видалити зайвий відрізок, виділіть його, якшо по ньому лівою кнопкою миші, і натисніть Delete. Щоб зменшити тривалість відрізка, зовсім не обов'язково відрізати від нього зайве. Наведіть курсор на край відрізка і потягніть всередину наскільки потрібно.
4
Майте на увазі, що відеодоріжки, які займають верхні позиції, при перегляді перекривають собою нижні. Картинки і відеофайли відповідають за візуальне зображення, тому їх можна розташовувати на одній доріжці. Щоб викликати вікно перегляду, натисніть Alt + 4. Кнопки управління переглядом (Play, Pause, Stop і пр.) Знаходяться внизу вікна перегляду і дублюються в нижній частині програми.
5
Щоб зберегти результат, натисніть пункт меню File> Render as, в поле «Тип файлу» виберіть, наприклад, Video for Windows (* .avi), вкажіть ім'я і натисніть «Зберегти». З'явиться вікно, в якому буде відображатися процес рендеринга проекту. Після його завершення стане активною кнопка Open Folder. Клацніть її, щоб переміститися в папку, яка містить результат ваших праць.