Як виправити mbr. Як поміняти mbr.

Відновлення основний завантажувального запису (Master Boot Record) вимагає певних навичок роботи з системою комп'ютера і наявності адміністраторського доступу. Одночасно перезапис дозволяє позбутися від завантажувальних вірусів.
Вам знадобиться
  • -Windows 7
Інструкція
1
Вставте диск Windows 7 в дисковод і виконайте одночасне натискання клавіш Ctrl + Alt + Del для виконання операції відновлення основний завантажувального запису в автоматичному режимі.
2
Натисніть функціональну клавішу Delete під час перезавантаження для входу в CMOS Setup Utility і вкажіть дисковод в якості першого завантажувального пристрою.
3
Натисніть клавішу F10 для підтвердження вибраних змін і дочекайтеся закінчення автоматичної перезавантаження.
4
Натисніть будь-яку клавішу при появі повідомлення Press any key to boot from CD or DVD і вкажіть «Установка Windows» у діалоговому вікні Windows Boot Manager.
5
Натисніть клавішу Enter для ініціації процесу установки і дочекайтеся появи повідомлення Windows is loading files.
6
Вкажіть «Російська» у вікні вибору розкладки клавіатури після завантаження настановних файлів в оперативну пам'ять і натисніть функціональну клавішу Enter.
7
Вкажіть потрібну операційну систему в новому діалоговому вікні (при множинності встановлених) і застосуйте прапорець на полі Use recovery tools that can help fix problems starting Windows.
8
Натисніть кнопку Next і виберіть пункт Starup Repair в діалоговому вікні System Recovery Options.Ето дія запустить механізм діагностування та усунення неполадок системи засобом відновлення запуску Startup Repair. Поява повідомлення Startup repair could not detect a problem буде свідчити про відсутність виявлених проблем.
9
Натисніть кнопку Finish і виберіть команду Restart.
10
Натисніть клавішу Delete для входу в CMOS Setup Utility під час перезавантаження і вкажіть жорсткий диск в якості першого завантажувального пристрою.
11
Натисніть клавішу F10 для підтвердження виконання команди і дочекайтеся закінчення перезавантаження.