Як встановити мансардне вікно.

Багато будівель мають у своїй підпокрівельної частини горищне приміщення. У 1630 році французькому архітекторові месьє Мансару прийшла в голову геніальна думка - переобладнати це приміщення в житлове. З тих пір горищні поверхи і стали носити його ім'я. Практично неможливо уявити собі сучасну мансарду без мансардного вікна. Якщо ви володієте певним досвідом і знаннями, цілком можливо встановити мансардне вікно своїми руками.
Вам знадобиться
  • - будівельний рівень;
  • - ножівка;
  • - молоток;
  • - кутник;
  • - цвяхи;
  • - рулетка.
Інструкція
1
Вийміть стулку з рами і розмістіть її в монтажному отворі даху.
2
Виставте за рівнем нижню кромку вікна і прикріпіть куточки рами до крокв.
3
Вставте стулку в раму. Переконайтеся в тому, що величина зазорів однакова по всьому периметру і прикріпіть верхні монтажні куточки рами до крокв. При великих розмірах вікна рекомендується встановити додаткові куточки з боків рами.
4
Зіставте лінію на бічній поверхні рами з верхнім краєм обрешітки. Це допоможе уникнути протікання. Дістаньте стулку з рами.
5
Підведіть підпокрівельну ізоляцію до віконної рами по всьому периметру вікна. Закріпіть ізоляцію за допомогою цвяхів або степлера. Проведіть аналогічні операції з пароізоляцією і утеплювачем. Встановіть дренажний жолоб над мансардним вікном.
6
З'єднайте вікно з покрівлею за допомогою чотирьох зовнішніх окладів - нижнього, верхнього і двох бічних. Притисніть нижню частину окладу до вікна і закріпіть за допомогою шурупів. Звідти бічні сторони окладу під накладки віконної коробки і прикріпіть до неї в місці нахлеста. Звідти верхню частину окладу на бічні і прикріпіть за допомогою шурупів. Ретельно обробіть місця стиків герметиком. Герметичне з'єднання даху з вікном забезпечується за рахунок ущільнювачів, розташованих у верхній частині і з боків окладу.
7
Покладіть утеплювач з внутрішнього боку контуру вікна. Утеплювач необхідно ретельно утрамбувати по всьому периметру контуру. Прикріпіть теплоізоляційний і пароізоляційний фартухи до стулки вікна. Встановіть внутрішні укоси.
8
Повісьте з внутрішньої сторони вікна жалюзі або штори, а із зовнішнього - маркізет або москітні сітки. Ваше вікно готове.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1hYm4bFkbN8