Як оснастити спининг. Як оснащувати спінінг відео.

Перед тим, як поїхати на рибалку, важливо привести всі інструменти в порядок і оснастити спінінг. У ньому є кілька дуже важливих частин, які потрібно відрегулювати за допомогою простої та дієвої інструкції.
Вам знадобиться
  • - Спінінг;
  • - волосінь;
  • - гальмо;
  • - котушка;
  • - пружинні ваги;
  • - поводок.
Інструкція
1
Полегшите котушку. Для цього намотайте на неї виключно найпотрібніший мінімум волосіні. Якщо у вас безінерційна котушка, враховуйте, скільки волосіні буде на шпулі. Рівень намотаною волосіні повинен бути приблизно 3-4 мм нижче краю борту. У цьому випадку сход буде відмінним! Використовуйте пробкові прокладки, щоб не робити снасть важкою. Зробіть намотування волосіні, щоб вона відходила від борту шпулі на 2 мм.
2
Зробіть регулювання гальма. Для цього використовуйте пружинні годинник. Визначте його міцність і перевірте їх. Насправді, підробки такого характеру зустрічаються досить часто.
3
Розрахуйте тепер зусилля налаштування гальма. Якщо ви користуєтеся жилкою з перетином у 0.24 мм, яка може витримати 5.8 кг ваги, значить, зусилля гальма волосіні не повинно бути більше 4 кг.
4
Проведіть перевірку гальма після встановлення його на відповідну величину. Налаштування гальма коректують відмінності від заданих величин. Якщо раптом волосінь порвалась до реакції гальма, це означає, що втрати перевищую 30%.
5
Прикріпіть жилку до барабана котушки за допомогою простого вузла. Прив'яжіть приманку до основної волосіні за допомогою простого методу: змочіть вузли в момент їх зв'язування (зробіть це гарячою водою, якщо волосінь об'ємна). Дана процедура знизить ступінь деформації вузла і зробить його набагато більш щільним.
6
Поставте снасть на волосінь, яка дасть можливість витягти улов, не використовуючи підсак. У випадку зі спінінгом, не завжди можна носити підсак з собою. Установіть відповідність масою приманки і між волосінню. Воно приблизно таке: 8г на 0,25 мм, 20г на 0,3 мм, 40г на 0,35мм.
7
Простежте за довжиною повідка. Він повинен бути не більше 2 см. Приєднайте до нього застібки або карабіни з двох сторін. Потрібно, щоб волосінь була товщі повідка. В іншому випадку вона просто Переріжемо при проводці. Повідець важлива річ при лові хижих риб, особливо щук.
Зверніть увагу
Наживка повинна бути посильною для гачка і волосіні.
Корисна порада
Завжди беріть гарантійний талон з магазину після покупки спінінга.