Як читати книги в навігаторі.

Багато хто хотів би використовувати навігатор не тільки за його прямим призначенням, але і читати на ньому книги. Однак навіть гідні моделі навігаторів деколи не дозволяють цього зробити. Так що ж робити?
Інструкція
1
Для початку розглянемо приклад того, як читати книги в навігаторі на моделі навігатора фірми Garmen Nuvi. Дана фірма поставляє на ринок прилади вельми гідні, але проблема в тому, що їх головне завдання - це, власне, сама навігація і незважаючи на наявність дуже великого і якісного екрану, читати книги на даному пристрої чомусь не виходить. Однак, зневірятися не варто.
2
Звичайно, ви можете не обтяжувати себе читанням довідки, а просто взяти і конвертувати текстові файли в формат jpeg картинок і читати книги саме таким чином, але спробуємо зробити дещо ще. Навігатор Garmin Nuvi, коли ви підключаєте його до комп'ютера, визначається у вигляді знімної карти пам'яті. Отже, підключіть пристрій до комп'ютера, зайдіть в нього і виберіть папку GARMIN -> Help -> "Папка" -> "Мова". Візьміть будь-який файл, відкрийте його за допомогою блокнота і тепер вносите потрібні вам виправлення. Зверніть увагу, що даний метод можна застосовувати лише для серії Nuvi 200, у більш пізніх моделях файли довідки влаштовані по-іншому і у вас не вийде завантажувати великі тексти.
3
А ще деякі моделі навігаторів підтримують формат TXT, який і призначений для читання текстів. Такі моделі можуть мати функції перемикання сторінок кнопками вгору і вниз, а також перемикатися між текстовими файлами вправо і вліво. Може також бути присутнім скролінг, який дозволяє швидко переміщатися на потрібну сторінку.
4
Ну і на завершення можна зазначити, що деякі моделі навігаторів мають функцію відтворення аудіокниг. Це дуже зручно, якщо ви перебуваєте за кермом і читати, відповідно, не можете. Закачувати нові книги в даному випадку ви можете з інтернету, тільки звертайте увагу на те, щоб формат скачуваних файлів підтримувався моделлю вашого навігатора.