Як розблокувати аккаунт.

Блокування аккаунта може бути викликана багатьма причинами: тривала неактивність облікового запису, порушення правил сервісу, що спричинило за собою блокування аккаунта, збій в роботі самого сервісу.
Вам знадобиться
  • Дані по аккаунту, контактні дані служби підтримки.
Інструкція
1
Будь-яка причина, по якій міг бути заблокований ваш аккаунт, має два способи вирішення. До першого способу можна віднести можливість відновлення пароля через відповідний сервіс сайту. Другим способом є особисте звернення до адміністрації ресурсу.
2
Розблокування аккаунта допомогою сервісу відновлення паролів. Скориставшись даними способом розблокування, ви повинні володіти відомостями про заблокованому акаунті (логін, а також адресу електронної пошти, на яку був зареєстрований аккаунт), а також доступом до поштової скриньки, вказаною при реєстрації. В такому випадку на адресу електронної пошти буде надіслано лист з новим паролем, який буде згенерований сервісом. Якщо ж ваш аккаунт був заблокований адміністрацією ресурсу, подібний спосіб вам не допоможе - вам необхідно звернутися безпосередньо до адміністратора.
3
При зверненні до адміністрації ресурсу, надайте в листі наступну інформацію: логін облікового запису, приблизна дата реєстрації, адреса електронної пошти, а також причину блокування. Якщо ж причина блокування вам невідома, зверніть на це увагу в листі. Адміністрацією буде вжито всіх необхідних заходів, щоб ви знову змогли скористатися своїм обліковим записом. Якщо причиною блокування вашого аккаунта стане порушення правил ресурсу, ситуація буде дещо складною. Однак нічого неможливого немає - по-людськи поясніть адміністратору причину вашого порушення і дайте обіцянку, що надалі подібного не повториться. Зазвичай в таких випадках адміністрація йде на поступки користувачеві.