Як укладати волосся воском.

Косметична індустрія пропонує великий асортимент восків, що дозволяють моделювати зачіски незалежно від типу і структури волосся. Воски фіксують пасма в потрібному напрямку, роблять волосся слухняним, гладкими, блискучими, густими. Виробники поставляють на ринок продукцію, що містять природний бджолиний віск, вітамін В5, антисептики, живлять і пом'якшують компоненти. Крім того, дана продукція захищає волосся від шкідливих речовин, що містяться в повітрі, пилу, ультрафіолетового випромінювання.
Інструкція
1
Врахуйте, що наносити віск слід на чисте волосся. Тому перед його використанням вимийте голову.
2
Користуйтеся воском, якщо у вас кучеряве волосся. З його допомогою можна робити слухняні красиві локони кожен день. Наносите його на волосся за допомогою рук, не використовуючи гребінець.
3
Візьміть на пальці невелику кількість воску і розітріть долонями. При цьому він злегка розігріється від тепла ваших рук. Після цього розподіліть його по довжині пасма. Ви можете розпрямити волосся і навпаки, закрутити в тугі кільця. Під час використання воску підсушуйте оброблені пасма феном. Можна після обробки волосся накрутити їх на бігуді і просушити.
4
Фіксуйте твердим воском зачіску, якщо у вас сухий тип волосся. Він містять жирові речовини, які надають блиск сухим волоссям. Користуйтеся ним і в тих випадках, якщо вам потрібно розділити волосся, підкреслити чіткі лінії в зачісці, завитки, скорочення пасма. З його допомогою можна додати блиск, сяйво волоссю або матовий ефект. Тверді воски запобігають потраплянню вологи в зачіску, тому вона довго може зберегтися.
5
Укладайте волосся спреєм з рідким воском, якщо у вас тонке волосся, він додасть об'єм і пишність зачісці. Розпорошуйте спрей на відстані 20 см. Увечері його не обов'язково змивати, досить розчесати волосся.
6
Використовуйте рідкий віск, якщо у вас сильно кучеряве волосся. Після нанесення гелю вони набувають м'якість і стають слухняними.
7
Застосовуйте матирующий віск, якщо хочете створити екстремальну зачіску з ефектом стирчать волосся на волоссі середньої і короткої довжини.
8
Створити зачіску з ефектом «мокрого волосся» можна за допомогою глянцевих восків. Нанесіть віск по всій довжині пасом і за допомогою гребінця з рідкими зубами зробіть потрібну укладку.
Зверніть увагу
Не використовуйте велику кількість засобу. Інакше досягнете ефекту жирних і злиплих волосся, що відбитися на якості зачіски.