Робота по фен шуй: Як добре працевлаштуватися.

Ви зайняті пошуком роботи - переглядаєте газетні оголошення, обдзвонюєте роботодавців, заходьте на сайти, присвячені працевлаштуванню, встали на облік на біржу праці. Але все ніяк не можете вибрати ту роботу, яка відповідала б усім вимогам. Пошуки забирають всі сили, і ви вже не вірите в успішний результат справи. Але, скориставшись деякими методами фен-шуй, ви можете полегшити і прискорити цей процес.
Інструкція
1
Перевірені часом і багатьма людьми методи допоможуть вмить знайти роботу, яка принесе вам і гідний заробіток, і задоволення. Ви можете використовувати відразу всі запропоновані методики, а можете зупинитися на чомусь одному.
2
Отже, насамперед необхідно очистити оточує вас. Згідно з ученням фен-шуй, непотрібні речі, бруд, пил блокують циркуляцію енергії. Тому, в першу чергу наведіть порядок у своєму помешканні. Позбавтеся від зайвого мотлоху. Без жалю викиньте всі непотрібні речі, які роками накопичуються у вас в шафах, здайте в макулатуру старі газети і журнали. Потім проведіть вологе прибирання. При цьому додайте у воду для миття підлог жменю солі, так як вона має властивість утсранять будь-який негатив. Третій крок - очищення звуком. Ви можете просто позвенеть в дзвіночок або, що ще простіше, - поплескати в долоні. Тут також важливо дотримуватися процедури - почніть шуміти, дзвеніти і плескати, починаючи з дверей і поступово просуваючись по всіх кімнатах за годинниковою стрілкою. Пройдіть так три рази і не припиняйте видавати звуки ні на секунду. Закінчити очищення необхідно обкурюванням приміщення пахощами. Обійдіть все житло за годинниковою стрілкою один раз.
3
Після того як ви позбулися завалів, можете приступати до наступних етапів. Проводити подальші дії краще на зростаючому Місяці. Для цього ритуалу вам знадобиться будь-яка картина чорно-білого кольору. Знавці радять, що краще всього для цих цілей підходить пелікан, який дивиться вправо. Знайдіть північну сторону своєї кухні і повісьте туди цю картину. Але пам'ятайте, що картинка повинна бути в рамочці чорного або сріблястого кольору. Якщо немає підходящої рамки, можна намалювати її самостійно.
4
І ще один ритуал, який закріпить всі ваші спроби знайти підходящу роботу. У секторі кар'єри своєї квартири помістіть склянку з водою, в який необхідно покласти 8 білих і 1 жовту монетки. Важливо, щоб монети лежали орлом вгору.