Як змінити дозвіл фотографії. Як змінити дозвіл картинки онлайн.

Дозвіл фотографії вимірюється в пікселях і визначається висотою і шириною фотографії. Так, фото, зроблене на 12-тімегапіксельний фотоапарат, матиме дозвіл 4000x3000 пікселів. Такі великі дозволу не дуже зручно зберігати на комп'ютері і завантажувати в інтернет або відправляти по e-mail в силу великого обсягу файлу. Адже чим вище дозвіл, тим вище обсяг, займаний фотографією на диску.
Інструкція
1
Для зміни дозволу буде потрібно будь фоторедактор - це може бути Paint.NET, Adobe Photoshop, Ulead Photoimpacht, ACD SeeSystem та багато інших. Найдоступніший з них, безкоштовний і при цьому не поступається за функціоналом - Paint.NET. Програма має повністю російський інтерфейс і зрозуміла навіть новачкові. Завантажити інсталяційний файл можна за посиланням: www.paintnet.ru/download/.После установки і запуску програми, відкрийте потрібну фотографію в меню «Файл» - «Відкрити». Щоб змінить дозвіл фотографії, викличте меню «Зображення» - «Чи змінить розмір». У вікні виберіть «Відсоток», якщо хочете зменшити фото в певному процентному співвідношенні, або «Абсолютний розмір», якщо хочете отримати бажане дозвіл. Щоб картинка не витягнулася і не стиснулася, поставте галочку у параметра «Зберігати пропорції» і введіть бажану ширину або висоту зображення в пікселях, при цьому потрібно змінити тільки один числовий параметр, - другий зміниться автоматично відповідно до масштабу фотографії.
2
Пару слів про збереження фотографії з новим дозволом. Якщо вам потрібно зберегти первинне фото, чи не перезапісивая його, натисніть «Файл» - «Зберегти як» і збережіть отриману фотографію з новим дозволом в потрібному вам форматі в будь-яку зручну папку на комп'ютері. Їли ж оригінал фото більше не буде потрібно, просто збережіть фото зі зміненим дозволом натисканням «Файл» - «Зберегти».
Зверніть увагу
Варто пам'ятати, що змінивши дозвіл і перезаписавши файл, ви не зможете відновити колишнє дозвіл в оригінальній якості. Простіше кажучи, можна зменшити картинку і не втратити якість зображення, але не можна збільшити її, зберігши чіткість фото.