Відкриття магазину брендового одягу: Як почати свою справу.

Все більше людей приділяє увагу своєму зовнішньому вигляду, тому попит на якісну, відповідну всім модним тенденціям брендовий одяг зростає. Відкриття магазину такого одягу може принести гарний прибуток.
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - реєстраційні документи;
  • - приміщення з ремонтом;
  • - торгове обладнання;
  • - постачальники;
  • - співробітники;
  • - реклама.
Інструкція
1
Визначтеся, що конкретно ви будете продавати і для кого. Врахуйте вікові, статеві та фінансові особливості ваших майбутніх клієнтів.
2
Складіть бізнес-план майбутнього магазину. Він може вам стати в нагоді і в подальшому для отримання позики в банку.
3
В першу чергу вам знадобляться документи з податкового органу про реєстрацію індивідуального підприємця або юридичної особи. При оформленні можна вибрати систему оподаткування, з якою ви будете працювати. Ідеальним варіантом буде оплата податку на поставлений дохід, так як він дозволить заощадити на установці і обслуговуванні касового апарату і послугах бухгалтера.
4
Наступним кроком буде пошук приміщення під магазин. Воно повинно бути розташовуватися в людному місці, наприклад, у великому торговому центрі.
5
В магазині необхідно зробити ремонт. Бажано, щоб зовнішній і внутрішній вигляд магазину був не менш стильний, ніж продавані речі. Обов'язково продумайте всі елементи декору. Відмінно підійдуть абстрактні картини, плакати, дзеркала.
6
Купіть торгівельне обладнання: стелажі, вішалки, тумби, стійку під продавців-консультантів.
7
Укладіть договори з постачальниками. Для цього виберете декілька найпопулярніших серед потенційних покупців марок. Якщо ви хочете продавати імпортний одяг, то можна купувати її через інтернет, при цьому деякі фірми здійснюють доставку в Росію, а закуповувати одяг в інших доведеться через посередників, які мають склади в потрібних вам країнах.
8
Підберіть продавців і при необхідності інших співробітників. Фахівці, що працюють в торговому залі, повинні приємно виглядати, вміти грамотно і ввічливо розмовляти, мати хороший смак.
9
Зробіть красиву помітну вивіску. Не забудьте про інші види реклами. Вибір рекламних інструментів залежатиме від особливостей вашого регіону та цільової аудиторії.
Корисна порада
Якщо ви хочете відкрити магазин певної марки, то необхідно буде купити франшізу.Інтернет-магазини стають все більш популярними, тому варто спробувати розмістити ваші товари на сайті. Оболонку інтернет-магазину вам можуть з нуля створити програмісти, але швидше і вигідніше буде скористатися послуги спеціалізованих порталів, куди потрібно буде всього лише залити зображення, описи та ціни ваших товарів.