Як причепити шпильку.

Чудовим прикрасою для волосся є шпилька. Сучасні магазини пропонують величезну кількість подібної біжутерії. Так як же причепити шпильку?
Інструкція
1
Більшість заколок автоматичні, іншими словами, щоб їх закріпити необхідно просто взяти пасмо волосся, обігнути її розсувний частиною шпильки і замкнути замочок.
2
Існують шпильки, що закріплюються за допомогою висувної ручки. Зазвичай такі шпильки мають напівкруглу форму, а з двох сторін у них отвори. Прикраса просто прикладається до волосся, а висувна ручка простягається через обидва отвори, закріплюючи волосся.
3
Не менш популярні шпильки-щипці. Для того щоб закріпити пасмо потрібно просто затиснути в руках широку частину шпильки, а щипками зафіксувати потрібну пасмо.
4
Дуже красивими є шпильки-невидимки. Цей аксесуар дуже зручний і простий у використанні. З його допомогою можна закріпити зачіску, згладити вибилося із косички прядку або просто прикрасити своє волосся. Отже, в одну руку візьміть пасмо волосся, яку хочете закріпити і зафіксуйте її в потрібному вам положенні, пальцями іншої руки розтисніть невидимку і затисніть їй волосся.
5
Популярністю користуються і, так звані, «гнучкі» шпильки. Іншими словами, закриваються і відкриваються вони шляхам їх згинання. Виберіть пасмо волосся, яку хочете закріпити, зберіть обрану прядку в заколочку, як в совочок, і легким натисканням пальців, зігніть аксесуар в протилежну сторону.
6
Також важливо відзначити, що носити шпильки можна різноманітними способами. Наприклад, дуже модно закріплювати красивою шпилькою чубок, як на бік, так і на потилицю. Також можна зробити зачіску під назвою «Мальвинка»: зберіть невелику кількість волосся з лівого і правого боку голови і закріпіть їх, використовуючи шпильку на потилиці. Ефектно виглядають начесало, закріплені з боків голови поруч шпильок-невидимок. Не бійтеся експериментувати. Користуйтеся найрізноманітнішими шпильками і будьте найкрасивішою!
Корисна порада
Будьте акуратні при закріпленні шпильок, вони можуть заплутатися у волоссі. Також не варто сприскувати лаком закріплену шпилькою пасмо, адже вона і так буде триматися, а лак лише ускладнить зняття.