Як покращувати фотографії у фотошопі. отредоктіровать фото в фотошопі.

Мистецтво роботи з Фотошопом сьогодні те саме що вмінню прояви плівки в минулому. Пара маніпуляцій в програмі і не найвдаліша на перший погляд фотографія може раптово стати більш виразною, заграти фарбами, наповнитися новим змістом.
Інструкція
1
Для ілюстрації того, як можна поліпшити фотографію в Фотошопі візьмемо звичайнісіньке фото, яких у кожного з нас є в предостатньо кількості. В цілому фотографія непогана, але їй чогось їй все-таки не вистачає. Певна композиція в ній присутній, але в кадрі одночасно перебувають два об'єкти, що претендують на верховенство, погляд не затримується ні на одному з них довго, композиція розвалюється на частини, сенс з неї йде. Спробуємо виправити ситуацію.
2
Спочатку підвищимо контраст фотографії, зробимо її більш насиченою. Скопіюйте фотографію на новий шар через пункт меню Layer - Duplicate Layer. Переведіть верхній шар в режим накладення Overlay, збавте його прозорість до 50%. Фотографія заграла фарбами, стала яскравіше і виразно. Зведіть два шари разом, клікнувши на верхньому шарі правою клавішею миші, шляхом вибору пункту Megre Down.
3
На задньому плані присутня якась зернистість. Позбудемося неї за допомогою фільтра. Filter - Noise - Reduce Noise. При додаванні фільтра буде доступний попередній перегляд фото, тому параметрами можна варіювати, спираючись на превью. Домігшись потрібного ефекту, натисніть на ОК. Тепер підвищимо різкість фотографії. Скопіюйте ще раз шар із зображенням. До верхнього шару застосуєте фільтр Filter - Other - High Pass. Картинка при цьому повинна виглядати приблизно так
4
Змініть спосіб накладення шарів на Overlay. Зведіть шари разом ще раз вищевказаним способом. У вас повинно вийти приблизно наступне.
5
Тепер спробуємо виділити смисловий центр фотографії. Головним на знімку є все ж хлопчик, спробуємо позначити це більш виразно. Задній план тане в серпанку, посилимо цей ефект, приглушивши тони. Створіть нову копію шару. Застосуйте до неї дія Image - Adjustmens - Black and White. Фотографія стала чорно білої. Порухати повзунки з позначенням кольору, виберіть найбільш прийнятний для вас варіант. А можна застосувати будь-який фільтр з випадаючого меню. Домігшись потрібного ефекту, натисніть ОК. Накладіть на верхній шар маску шару. Застосуйте до неї чорно-білий градієнт так, щоб хлопчик став кольоровим, а задній план залишився чорно-білим. Якщо перехід здасться вам сильно різким, знизьте насиченість верхнього шару.
6
Розглянемо вийшло зображення. В ньому з'явився ярковираженний смисловий центр. Погляд відразу падає на хлопчика і прагне далі вправо і вгору до корабля, передаючи настрій хлопчика, і здається, що до нас долинають його філософські роздуми. В цілому обробка значно поліпшила фото. Хоч даний тип обробки підходить до конкретної фотографії, вищеописаний алгоритм дозволить поліпшити будь-яке фото. Вам тільки потрібно буде розуміти, чого саме ви хочете від оброблюваної фотографії.