Як виправити помилку runtime error. виправлення run time error в 1с.

Якщо при запуску програми виникає помилка runtime error і додаток закривається, є способи, що дозволяють виправити дану ситуацію. Як же це зробити?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Визначте причину, по якій могла виникнути дана помилка. Можливо, ви встановили нову версію програми поверх вже встановленої, і це викликало появу помилки в реєстрі системи. Відкрийте «Панель управління», розділ «Установка та видалення програм», перегляньте список програм і видаліть стару версію софта. Це усуне поява помилки.
2
Перевірте свій комп'ютер на наявність вірусів за допомогою антивірусної програми, так як другий поширеною причиною виникнення runtime error є діяльність троянів, інших вірусів і рекламних шпигунів, вони проникають на комп'ютер і видаляють, або змінюють системні файли операційною системою, що призводить до збоїв і відображенням помилок runtime error.
3
Скористайтеся програмою для чищення реєстру, вона дозволить провести відновлення видалених файлів і виправлення пошкоджених. Дані програми спеціально зроблені, щоб усунути помилки runtime error, зокрема, runtime error 13 і runtime error 91, а також багатьох інших. Дані програми проводять перевірку цілісності файлової системи. Скачайте і встановіть на комп'ютер програму CCleaner, для цього перейдіть за посиланням http://www.piriform.com/ccleaner/download, і після завантаження файлу запустіть його. Відкрийте програму, перейдіть в розділ «Реєстр», запустіть повне сканування реєстру, знайдіть причину виникнення помилки runtime error. Залежно від того, скільки файлів у вас на комп'ютері, сканування може тривати від кількох хвилин до півгодини. Програма не тільки здійснює виправлення помилок runtime error, але й може значно збільшити продуктивність комп'ютера.
4
Запустіть наступний скрипт в програмі AVZ: begin SearchRootkit (t rue, true); SetAVZGuardStat us (true); DeleteFile (............................); BC_ImportDelete dList; BC_Activate; ExecuteSysClean; RebootWindows (t rue); end. У дужки впишіть шлях до проблемного файлу, перезавантажте систему, перейдіть в програмі AVZ в меню «Файл» - «Стандартні скрипти» і запустіть третій скрипт.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lNoECatYuJE