Як мити перуку. Як мити Періком відео.

Для збереження довгої і природної краси перуки необхідний правильний і своєчасний догляд за ним. Одним із способів досягнення цього є рідкісне миття вироби. Воно потребує процесі, коли набуває специфічний запах або виглядає брудним.
Інструкція
1
У догляді за перукою з натуральних або синтетичних волосся необхідно використовувати нейтральні засоби (м'який шампунь, ополіскувач та лак-фіксатор). Виріб слід мити не частіше 1-2 раз на три місяці. Перед процедурою розчешіть його за допомогою гребеня або гребінці, починаючи від кінчиків волосся і поступово піднімаючись до коріння. Акуратно розділіть заплутане волосся. Кучеряві або кучеряве локони розправляйте при допомогою пальців рук, а не гребінця.
2
Для миття перуки з штучного волосся невелику кількість шампуню розчиніть у літрі води кімнатної температури і повністю помістіть виріб в розчин на 10 хвилин. Потім ретельно і обережно прополощіть його в прохолодній воді і, загорнувши в рушник, обережно відіжміть. Подібним чином використовуйте бальзам або кондиціонер.
3
Під час миття перуки з натурального волосся змочіть їх теплою водою і нанесіть на виріб шампунь, злегка погладжуючи локони у напрямку від коренів до кінчиків. Після цього такий же водою промийте волосся кілька разів до повного видалення средства.Нанесіте на них бальзам або кондиціонер схожими рухами, як і при обробці шампунем. При необхідності промийте перуку теплою водою.
4
Після миття загорніть виріб в рушник. Воно вбере зайву вологу. Не можна скручувати волосся або терти перуку. Сушити волосся необхідно при кімнатній температурі природним способом або за допомогою фена, із застосуванням холодного повітря. Розчісуйте сухий перуку у напрямку від коріння, починаючи з кінців волосся. Не слід зачіпати основу перуки гребінцем.
Зверніть увагу
У догляді за перукою з штучного волосся, щоб уникнути його пошкодження, не використовуйте гарячий фен, термобігуді або плойку. Зберігайте виріб подалі від відкритого вогню і будь-яких джерел високої температури.