Як обклеїти холодильник. плівка на холодильник купити.

Приголомшлива колекція наклейок на холодильник врятує сімейний бюджет від витрат на нову техніку! Підберіть наклейку під кухонний гарнітур або просто яскраву і апетитну, і заздрість гостей вам гарантована.
Вам знадобиться
  • - Наклейка на холодильник;
  • - Ножиці;
  • - М'яка ганчірка.
Інструкція
1
Насамперед холодильник потрібно ретельно вимити, розморозити його і вийняти все знаходяться в ньому продукти. Якщо на нього були наклеєні маленькі наклейки, перекладні картинки і інша нісенітниця, то постарайтеся від усього цього позбутися, тоді плівка ляже ровней.Еслі ваш холодильник подекуди вкрився іржею, то ці місця необхідно зачистити, знежирити і покрити антикорозійним складом.
2
Щоб все зробити акуратно і без вад, доведеться зняти ручки і гумовий ущільнювач. Ущільнювач потрібно відігнути і викрутити шурупи, звичайно в цьому місці скупчується багато бруду, яку, природно треба отмить.Еслі ви купили плівку, чи не спеціально замовлену для вашого холодильника, а просту самоклейну, то вам необхідно заміряти поверхню холодильника, щоб знати витрата плівки.
3
Клеїти плівку починайте зверху вниз з напуском - зайве завжди можна відрізати. Обережно відокремте куточок паперової основи плівки і приклейте рівномірно смужку, обережно знімаючи папір і розгладжуючи плівку м'якою ганчіркою. Краю загніть під ущільнювач, куточки надріжте. Все те ж саме виконайте з іншими сторонами холодільніка.Конечно, краще купити плівку, спеціально зроблену для обклеювання різних розмірів холодильників. Її випускають з барвистими принтами і яскравими малюнками, можливо і замовити індивідуальний малюнок, якщо вам потрібно щось особливе.
4
Плівка ПВХ, якої обклеюють різні поверхні, існує двох видів - лита і каландрированная. Каландроване виробляють прокатуванням між двома гарячими валками, вона виходить товщі, але дешевше ніж лита (80-100 мкм). Цю плівку клеять тільки на рівну поверхню, на відміну від більш тонкої (50 мкм) литий, яку можна наклеїти і на автомобіль, так як вона більш еластічна.Іменно литу плівку краще вибрати для обклеювання холодильника - вона прекрасно повторить всі виступи предмета і не відклеїться при перепаді температур. На такі плівки клеїть шар наносять діагональними борозенками, щоб утворюються бульбашки повітря можна було видавити до краю. Лита плівка зручна ще й тим, що без докладання певної сили остаточно приклеїти її неможливо, тобто положення її на оклеиваемой поверхні можна змінити і поправити.