Як відрізнити справжню норкову шубу.

Велика ймовірність обману при покупці норкової шуби є на ринку. Мало того, що ніхто не дає гарантії на виріб, так ще можуть продати абсолютно не той хутро. Звичайно, адже в даний час технології роблять чудеса і неозброєним поглядом практично неможливо відрізнити справжнє хутро від підробки.
Інструкція
1
Існує кілька порад для вибору хутряного виробу: -Краще всього за покупкою відправитися у великий магазин, який працює на хутряному ринку вже не перший рік. Тут же можна отримати професійні рекомендації по догляду за придбаним ізделіем.-Найвідомішими хутром для підробки є норка, чорнобурки та бобер. Тільки на дотик можна визначити справжню норку від підробки. Необхідно провести рукою по виробу. Хутро норки досить жорсткий, але не довгий і не колючий, ворсинки дуже пружні, прекрасно помітний дуже рівний, щільний підшерсток, у той час як у її підробки - фарбованого кролика і бабака, остьове волоски різного розміру, а сам хутро занадто м'який.
2
На ринку, та й у магазині можуть обдурити з країною-виробником і замість італійської шуби продати китайську або грецьку, які на порядок нижче стоять. На одязі солідних фірм завжди є розпізнавальні знаки, наприклад, фірмовий лейбл, який вшивається в бічний шов, або фірмовий малюнок з внутрішньої сторони підкладки. Якщо такі знаки відсутні на цьому виробі, то краще всього відмовитися від нього.
3
Шуби з норки володіють незвичайним витонченістю. Наприклад, шуба з дорогої чорної норки з синім або фіолетовим відливом відрізняється від перефарбованій дешевої речі кольором шкіри, у натурального хутра вона природна світла. При покупці норкової шуби слід бути уважним. Завжди потрібно проводити рукою "проти шерсті". Якщо хутро швидко лягає на місце, не обсипається, шви акуратні, майже не прощупуються, можна сміливо оформляти покупку.
Зверніть увагу
Чим краще вичинка і тонше робота, тим якісніше обрана шуба.
Корисна порада
Бажано брати з собою більш досвідченого людини у виборі хутряного виробу, який допоможе не попастися на гачок недбайливих продавців.