Як відзначити ювілей мами.

В дитинстві ви прокидалися в свій день народження з відчуттям солодкого передчуття: ваші батьки напевно дбали про те, щоб свято стало найкращим. Тепер ваша черга радувати найдорожчу людину - маму. Зробіть так, щоб святкування її ювілею запам'яталося надовго і подарувало масу приємних спогадів.
Вам знадобиться
  • - колективне привітання;
  • - банкетний зал;
  • - ведучий свята.
Інструкція
1
Для вашої мами напевно набагато ціннішим буде не розмах свята і дорогі подарунки, а теплі слова і присутність поруч близьких людей. Постарайтеся оповістити про ювілей заздалегідь усіх родичів і друзів. Оскільки ви знаєте вашу маму краще багатьох, запрошуйте саме тих, кого їй хотілося б бачити. Зробіть сюрприз: розшукайте, наприклад, старовинну шкільну подругу, про яку мама не раз з теплом згадувала.
2
Якщо більшість свят проходять будинки, внесіть різноманітність. Орендуйте невеликий банкетний зал в будь-якому закладі. Тим самим ви позбавите маму від клопоту, пов'язаним з приготуванням святкового столу. Виберіть традиційні страви, які припали б до смаку гостям цього покоління.
3
Запросіть ведучого ювілею. Це зовсім необов'язково повинна бути «тамада», близька за віком поколінню вашої мами. Головне, щоб ведучий розумів потреби публіки, що зібралася, зміг правильно організувати вечір, підготував цікаві конкурси і дав би можливість кожному гостю проявити себе.
4
Приготуйте заздалегідь сюрприз від всіх близьких. Це може бути відеофільм, в якому все запишуть свої побажання, або стінгазета з фотографіями, де кожен зможе написати слова від душі. Такий подарунок мама збереже на довгі роки і згодом не раз буде переглядати його.
5
Запросіть професійного фотографа. Попросіть його підійти до процесу творчо. Наприклад, ви можете роздати всім гостям цікаві костюми або атрибути, і зробити незвичайні фото. Помістіть знімки в красивий альбом і піднесіть його через кілька днів в якості ще одного подарунка.
Корисна порада
Якщо у вашої мами проблеми зі здоров'ям, подбайте про комфорт свята. Зручні меблі, провітрюване приміщення і відсутність зайвих клопотів допоможуть зробити ювілей ще боле приємним.