Як зробити в фотошопі фігуру. Як зробити тіло красивим в фотошопі.

Не всіх природа нагородила ідеальним тілом. Та й, що гріха таїти, ми самі часто не стежать за собою. А в підсумку отримуємо сумне відображення в дзеркалі і купу комплексів. Дивлячись на струнких красунь з обкладинок журналів, починаєш думати, що сама ніколи так не зможеш. Зможеш! Ще як! Просто перестань дивитися на цих моделей і почни дивитися на себе. Займися своїм тілом. А для підтримки бойового духу зроби фотографію з фігурою своєї мрії. Як це зробити, я покажу на прикладі фотографії дівчини.
Вам знадобиться
  • Фотографія, Adobe Photoshop, елементарні знання про будову людського тіла.
Інструкція
1
Візьми свою найулюбленішу фотографію, зроблену в недавній період часу. Відкрий її в Photoshop. Перетащи шар «фон» на значок, як показано на малюнку. Створиться копія шару, назви її «1». На цьому шарі ми і будемо працювати.
2
Виділи шар «1». Знайди в верхньому меню «фільтр». Відкрий його і в списку вибери «пластика». Пластика - це дуже зручний фільтр, створений саме для того, щоб міняти форми предметів. Сього допомогою ми будемо приводити фігуру в порядок.
3
Візьми інструмент «деформація» (значок у вигляді пальця). Встанови розмір кисті не надто великий, але і не дуже маленький (шляхом проб). Тепер можна починати дуже акуратно, дотримуючись пропорції людського тіла, виправляти недоліки. Пам'ятай, що кілька останніх дій можна скасувати за допомогою клавіш Alt + Ctrl + Z. А якщо потрібно відновити цілий ділянку або взагалі повернути первісний вигляд фотографії, просто візьми інструмент «реконструювати» (значок у вигляді пензлика з точками) і пройдися їм по фотографії.
4
Приберемо спочатку животик. Акуратно проведи інструментом «деформація» по животу, як би втягуючи його всередину. Животик став плоским - прекрасно. Можна так само трохи підсилити прогин в спині. Тепер фігура стала граціозніше. Важливо ще не забувати про дрібниці. Наприклад, розплющені руки. Це виглядає не дуже красиво, тому краще виправити і цей невеликий дефект. Те ж відноситься і до попіни вушках, і складочкам на спині, і інших неприємностей. Від усього цього легко позбутися за допомогою цього чарівного інструменту.
5
Отже, із зменшенням ти розібралася. Але нерідко адже хочеться й додати? Для збільшення деяких частин тіла можна використовувати той самий інструмент «деформація». Але давай спробуємо інший інструмент: здуття (значок у вигляді овалу зі стрілочками в різні сторони). Роздмухувати їм можна що завгодно, хоча найчастіше роздувати люблять груди. Давай і ми трохи збільшимо її на фотографії. Візьми інструмент «здуття», зроби його розмір трохи більше розміру грудей і використовуй на одній з них. Чим довше ти будеш тиснути, тим сильніше буде роздуватися картинка. Врахуй, що робити потрібно все акуратно, щоб результат був природним. Ось одна грудь готова.
6
З другої так просто не вийде, оскільки її видно не повністю. Доведеться використовувати заморожуючу маску. Вона дозволить нам домогтися потрібного результату, не зіпсувавши фотографію. Візьми інструмент «заморозити» (значок у вигляді квадрата, кружка і пензлики) і зафарбуй готову груди. Тепер ця область не піддаватиметься деформації.
7
Ось тепер можна без остраху знову брати «здуття» і збільшувати другу груди. Коли результат буде досягнутий, візьми інструмент «розморозити» (значок такий же як і «заморозити», але замість пензлика - ластик) і зітри заморожуючий шар з грудей. Натисни «Ок». Почекай трохи, поки фільтр застосовуватиметься до фотографії.
8
Тепер все готово. Фігура в повному порядку. Можеш порівняти результат з тим, що було до обробки. Повісь цю фотографію на видному місці і прагни досягти такого ж результату. Удачи.