Як переробити спідометр.

В салоні автомобіля є кілька приладів, які дуже важливі для водія. Одним з них є спідометр. Він показує, з якою швидкість рухається автомобіль. Багатьом власникам не подобається штатний спідометр, встановлений в автомобілі. Як же самому переробити спідометр свого авто?
Вам знадобиться
  • Набір інструментів, фарба, щільна матовий папір, викрутки, бавовняні рукавички.
Інструкція
1
Для початку необхідно визначитися з метою переробки спідометра. Причини можуть бути різними. Наприклад, спідометр зламався. Або на авто спідометр показує швидкість в милях, а ви хочете бачити її в кілометрах. При будь-якій переробці спідометра потрібно подбати про місце, де буде стояти автомобіль. Найкраще для цієї мети підійде гараж, бо на машині без спідометра не варто виїжджати. Встановіть авто в гараж. Увімкніть гальмо стоянки. Відкрийте капот і зніміть негативну клему з акумулятора, щоб уникнути короткого замикання в бортовій мережі живлення.
2
Необхідно демонтувати торпеду з салону автомобіля. Для цього уважно вивчіть керівництво по експлуатації вашого автомобіля. Там ви знайдете схему кріплення торпеди. Відкрутіть всі саморізи. Зніміть рульове колесо, так як воно буде заважати. Отщелкніте всі кріплення, висунемо трохи торпеду з кріплень Від'єднайте всі дроти, попередньо промаркований їх, щоб не заплутатися. Після цього витягніть торпеду через праву пасажирські двері.
3
Вам необхідно дістати з торпеди комбінацію приладів. Вона являє собою невелику коробку прямокутної форми. Знайдіть всі кріплення скла. Розкрийте їх та від'єднайте скло. Будьте дуже акуратні, щоб ненароком не подряпати схему підключення і не зламати стрілки. Перед зняттям стрілки необхідно зробити позначки, за якими ви потім будете виставляти спідометр. Для зняття стрілок можна використовувати пластикову вилочку або спеціальний набір. Після повного розбору можна модернізувати спідометр. Якщо ви хочете змінити колір підсвічування, то поміняйте лампочки або світлодіоди. Також можна змінити фон спідометра. Щоб змінити колір стрілки, акуратно пофарбуйте тобі спеціальною фарбою.
4
Якщо спідометр вашого авто показує швидкість в милях, а ви хочете переробити в кілометри, то вам необхідно зробити нову розмітку. Нову розмітку потрібно роздрукувати на щільному папері. Файл для роздруківки можна знайти у дилерів або на автофорумі марки вашого авто. Роздруковувати потрібно на матовому папері, щоб попаданні світла не виникали відблиски. Після всіх маніпуляцій потрібно провести збірку в зворотному порядку. Ретельно виставите стрілку. Слідкуйте за тим, щоб під скло спідометра не влучили бруд і пил. Після завершення складання перевірте працездатність спідометра.