Як перенести настройки Opera.

Незважаючи на свою малу популярність в світі інтернет-браузер Opera не втрачає своїх шанувальників в Росії. І не даремно - він не поступається за функціоналом своїм конкурентам, які більше в честі у просунутих користувачів за кордоном. Враховуючи кількість пристроїв для виходу в інтернет, яке має сучасна людина, у всіх браузерах з'являється функція перенесення налаштувань і іншої інформації з комп'ютера на комп'ютер. Opera і в даному випадку не є винятком.
Вам знадобиться
  • • Кілька комп'ютерів з встановленим браузером Opera
Інструкція
1
Для переносу ваших налаштувань з домашнього комп'ютера на робочий, або навіть на мобільний телефон в Opera Mini (синхронізації), вам знадобиться зареєструвати персональний аккаунт Opera. Це потрібно для використання сервісу Opera Link, який і здійснює перенесення даних.
2
Зайдіть за адресою http://my.opera.com/community/і в правому верхньому куті виберіть посилання «Реєстрація». На сторінці, введіть бажане ім'я користувача, електронну пошту і пароль. Поставтеся відповідально до вибору пароля, в разі злому зловмисник отримає доступ не тільки до ваших налаштувань, а й закладок, історії відвідин сайтів та іншої персональної інформації. Після реєстрації на вказану поштову скриньку прийде лист з посиланням для активації облікового запису. Пройдіть за цим посиланням.
3
Запустіть браузер Opera на вашому основному комп'ютері, тобто на те, з якого і будуть переноситися настройки. Клікніть по знаходиться в лівому верхньому кутку кнопці з логотипом програми, щоб відкрити спливаюче меню з налаштуваннями. Якщо у вас немає даної кнопки, то ви використовуєте дуже стару версію Opera, і вам слід оновити її. Опустіть курсор до пункту «Синхронізувати Opera» (Synchronize Opera) і виберіть «Увімкнути синхронізацію» (Enable synchronization). Альтернативно можна клікнути по іконці сервісу Opera Link з хмаркою в нижньому рядку стану браузера і також вибрати "Включити синхронізацію».
4
У вікні аутентифікації введіть логін і пароль, які ви тільки що зареєстрували. У вікні, виділіть опцію «Включити Opera Link» (Enable Opera Link) і виберіть яку інформацію ви хочете синхронізувати. Крім переносу як таких налаштувань можна також зробити це з закладками і нотатками. Натисніть «Далі». Зачекайте кілька хвилин і закрийте Opera на цьому комп'ютері.
5
Відкрийте Opera на іншому комп'ютері, куди ви і хотіли перенести настройки. Зробити це можна коли завгодно. Тобто попередній крок ви можете зробити днем на роботі, а поточний вже ввечері, вдома. Знову включите синхронізацію і введіть дані вашого аккаунта, як це описано в кроці 3. Після вибору необхідної для перенесення інформації та натискання кнопки «Далі» почекайте 1-2 хвилини. Тепер ваші настройки синхронізовані.