Як продати упаковку.

Дуже складно транспортувати, зберігати, продавати товар без упаковки. Для цього існує маса способів: це і липка стрічка, і пакети, і картонні коробки, і плівка, і багато інших видів пакувальних матеріалів. Більшість виробників товарів займаються його упаковкою самостійно, але є й ті, яким ви можете продати свої послуги по упаковці.
Вам знадобиться
  • - широкий асортимент;
  • - реклама;
  • - сайт в інтернеті;
  • - менеджери по телефонних продажах;
  • - торгові представники.
Інструкція
1
Щоб займатися виробництвом упаковки, необхідно мати реєстраційні документи про реєстрацію в податковому органі. Щоб більшість організацій погоджувалося використовувати ваші пакувальні матеріали, найкраще мати юридична особа із загальною системою оподаткування, це важливо для платників податку на додану вартість.
2
Асортимент вашим підприємством продукції повинен бути якомога ширше, щоб задовольнить потреби найвимогливіших партнерів.
3
У вас повинна бути можливість робити на пакувальної продукції різні написи, наносити логотипи.
4
Рекламуйте вашу фірму всіма можливими способами. Розміщуйте оголошення в бізнес-довідниках і журналах, робіть поштову розсилку за адресами підприємств вашого регіону, викладайте інформацію про вашу пакувальної продукції в мережі інтернет.
5
Замовте в спеціалізованій компанії розробку та оптимізацію інтернет-сайту вашої фірми. Це дозволить розширити географію поширення вашої продукції.
6
Найміть хорошого менеджера з продажу. Здійснення холодних дзвінків і розсилка комерційних пропозицій вашим потенційним клієнтам також може дати хороший результат. Залежно від виду випускається упаковки ваша цільова аудиторія - великі торгові організації, транспортні компанії, різні виробничі фірми.
7
Візьміть на роботу торгового представника. Він може пропонувати вашу продукцію не тільки великим підприємствам, а й невеликим магазинам. Попитом користується подарункова упаковка, різні харчові та господарські пакети.
8
Знижки оптовим клієнтам і різні акції дозволять також продавати більше. Для проведення подібних заходів знадобиться маркетолог. Якщо у вас немає можливості тримати його в штаті, то можна періодично користуватися послугами сторонніх фірм.