Як утеплити дах лазні.

Баня - часто зустрічається поряд з приватними будинками будову. Іноді виникають деякі проблеми з ізоляцією і утепленням даху. Як же правильно утеплити дах лазні?
Вам знадобиться
  • Брус 50х50, мінвата, базальтова вата, фольгобумага, фольгоскотч, будівельний степлер, планки для підвісної стелі, вагонка.
Інструкція
1
Баня - одне з улюблених місць відпочинку нашого народу. В сільській місцевості в рідкісному дворі не побачиш поряд з будинком лазні. Та й власні будинки в межах міста все частіше зустрічаються з прибудованими лазнями. Багато будують їх самостійно, купуючи довідники і радячись з друзями та знайомими. До всього різноманіттю посібників, можна приєднати ще одна порада про те, як можливо досить просто утеплити дах лазні.
2
Зрозуміло, що кожен майстер застосовує свої варіанти загальновідомих способів, при цьому загальний принцип утеплення зберігається незмінним: проводяться роботи і вживані матеріали повинні забезпечувати теплоізоляцію, зберігаючи високу температуру протягом тривалого часу. Починати роботу з утеплення даху лазні слід з зачистки стелі.
3
Потім на стелю кріпиться брус 50х50 на відстані ширини утеплювача - мінеральної вати, і закладається мінвата. Тут починаються варіанти: ви можете застосовувати той вид утеплювача, які вибрали самі, і який здається вам оптимальним за своїми технічними характеристиками. Після чого монтується ще ряд бруса, розташованого поперек першому і закладається базальтової ватою. Після цього весь стелю необхідно затягнути фольгобумагой внахлест, яка кріпиться степлером до бруса, місця швів проклеюються фольгоскотчем.
4
Кілька слів хотілося б сказати про сучасні матеріали для теплоізоляції, які приходять на зміну мінваті. Наприклад, спінений ламінований фольгою поліпропілен Пенотерм, що випускається у вигляді плит, може монтуватися прямо на стелю за допомогою цвяхів або степлера. Також можуть бути використані м'які, еластичні скловолоконні мати URSA, покриті з одного боку алюмінієвою фольгою.
5
Подальші дії спрямовані на додання стелі лазні цивілізованого віда.Поперек нижнього ряду бруса прокладаються планки, на які згодом монтується вагонка.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=z9s-j1jFWJk
Зверніть увагу
Важливим моментом є забезпечити вентиляцію верхнього шару утеплювача, щоб потрапила з парильні волога (хоча цього і не повинно бути, але трапляється) вивітрювалася в горищне простір.
Корисна порада
З усього різноманіття теплоізолюючих матеріалів вибирайте ті, навички роботи з якими ви вже маєте або аналогічні в роботі.