Як вибрати корм для собаки.

Здоров'я і тривалість життя собаки залежать в першу чергу від того, наскільки правильно організовано її харчування. На сьогоднішній день в спеціалізованих магазинах, що торгують товарами для тварин, представлений величезний асортимент різних кормів, що відрізняються як за своїм складом, так і за ціною. Як же не помилитися з вибором і забезпечити свего вихованця смачним, а головне - корисним кормом?
Інструкція
1
Оберіть вид кормаВипускаются два види готових кормів для собак: сухі і консервовані. Вживання сухого корму сприяє очищенню зубів, завдяки чому зменшується ризик запалення ясен і утворення зубного каменю. За своїми смаковими якостями сухі корми дещо поступаються консервованим. Вартість сухих кормів, як правило, в 2-3 рази нижче вартості консервованих аналогів.
2
Консервовані корми можна умовно розділити на два види: корми м'ясного раціону і корми звичайного раціону. Консерви звичайного раціону містять соєві продукти, зернові злаки і тваринні тканини. Вони мають високу харчову цінність, а їх ціна значно нижча, ніж у кормів делікатесного раціону. У консервах м'ясного раціону підвищений вміст білків, що може сприяти розвитку ниркових захворювань. Тому використовувати такі консерви для регулярного годування не рекомендується.
3
Уважно вивчіть етікеткуСледует знати, що на першому місці в списку інгредієнтів завжди стоїть переважаючий компонент. Якщо на вибраному вами кормі першим вказано зерно, то такий корм не можна вважати корисним. До того ж, він має низьку засвоюваність. Якщо на початку списку значаться м'ясо та м'ясна борошно - швидше за все, корм хорошої якості. Однак і в цьому випадку слід проявити пильність. Перевагу варто віддавати кормів, на етикетках яких точно вказані м'ясні компоненти: «печінку» або «серце», а не «субпродукти»; «Курка» або «індичка», а не «птах». Слід розуміти що, наприклад, в поняття «субпродукти» входять також кістки, голови, курячі лапи і багато іншого. Отже, купуючи корм з таким маркуванням, ви ніколи не дізнаєтеся, чим насправді годуєте свого улюбленця.
4
Слід врахувати, що в кожний період свого життя ваша собака повинна отримувати корм, найбільш відповідний її потребам в даний момент. Зверніть увагу на спеціалізовані корми - «для цуценят», «для вагітних і годуючих сук», «для собак, схильних до ожиріння», «для старих тварин» і т.д. Такі корми можна знайти у більшості солідних фірм-виробників.
5
При виникненні проблем з харчуванням проконсультуйтеся у кінологів вашого клубу або заводчика, у якого ви брали цуценя. Також не варто нехтувати порадами ветеринара.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VPpuaFXYR48
Корисна порада
При годуванні собаки сухими кормами стежте за тим, щоб у неї завжди був доступ до чистої прохолодної питної воде.Не варто купувати развесной сухий корм, тому ви не можете бути впевненими в тому, що термін його придатності не закінчився та умови зберігання не були порушені.