Як позбавити кішку від глистів. Як виглядають глисти.

Глисти - паразити, яких підхоплюють багато кішки, і, якщо під вчасно не почати лікування, вони можуть завдати серйозної шкоди тварині. Нижче представлено кілька рекомендацій щодо методів позбавлення від деяких видів глистів в домашніх умовах.
Інструкція
1
Ізолюйте вашу інфіковану кішку від інших наявних у вашому будинку тварин.
2
Багато власників кішок помічають глистів в котячому туалеті. Виявити різновид глистів. Приміром, круглі черв'яки виглядають, як тонкі спагеті, в той час як солітери нагадують рис.
3
Солітери з'являються в організмі тварини, коли він проковтує блоху, заражену солітером. Якщо ви помітили бліх у вашої кішки, то з величезною ймовірністю у неї є і глисти.
4
Дослідіть кішку на наявність інших ознак глистів. Тільки солітерів і круглих хробаків можна побачити неозброєним поглядом. Інші ознаки глистів - втрата ваги, кривава діарея, блювота і роздутості живота.
5
Так як круглі черв'яки більш частотних, багато власників дають своїм тваринам раз на місяць спеціальні ліки від них, у вигляді сиропу.
6
Використовуйте таблетки від глистів, які позбавляють від солітерів, круглих черв'яків і нематод. Розкришіть таблетку і підмісіть порошок в їжу.
7
Нематоди - кровопивці, від яких тварина може загинути. Їх важко розпізнати в домашніх умовах, але якщо у тварини є такі ознаки, як кривава діарея, анемія, слабкість, то негайно вирушайте з ним до ветеринара.
8
Існують також пасти від глистів. Вони ефективні проти всіх видів глистів. Пасту можна уприскувати безпосередньо в рот тварини, або змішувати з їжею.
9
Використовуйте екстракт полину. Він підходить для лікування як солітерів, так і круглих черв'яків і нематод. Додавайте його в їжу кішки 2-3 рази на день.
Корисна порада
1. Запам'ятайте: домашнє лікування не виключає звернення до ветеринара. Від такого виду глистів, як, наприклад, серцевий черв'як, не можна позбутися в домашніх умовах. Лікар проведе всі необхідні аналізи, встановить вид глистів і призначить необхідні препарати.2. У профілактичних цілях ветеринари часто радять щодня додавати в котячу їжу свіжий мелкопорубленной, або видавлений, чеснок.Ето буде тримати паразитів на відстані і навіть знищить деякі форми глистів, таких як круглі черв'яки і солітери.3. Регулярно використовуйте захист від бліх, оскільки вони є переносниками глистів.