Як встановити анімовані шпалери.

Анімовані шпалери можуть стати відмінною прикрасою робочого столу. Неважливо, що ви виберете - мигаючу новорічну ялинку, флегматичного кота, що стежить очима за рухами вашої мишки або тихий осінній пейзаж, при виборі і установці анімованих шпалер потрібно дотримуватися деяких правил і умови.
Інструкція
1
Анімовані шпалери привносять свою принадність у роботу з комп'ютером. Живий звіря на екрані підніме настрій, лісовий або річковий пейзаж, та ще й зі звуками, дозволить трохи розслабитися перед монітором, а набегающие морські хвилі дадуть можливість помріяти про майбутню відпустку суворим зимовим вечором. Але перш, ніж зважитися на установку анімованих шпалер, тверезо оцініть ресурси свого комп'ютера. Навіть найлегша анімація може істотно уповільнити роботу не зовсім нової системи. Або анімація буде виснути, або інші запущені програми почнуть подвисать, задоволення від анімованих шпалер в цьому випадку буде дуже сумнівним. Але якщо ви вважаєте, що ваш комп'ютер має достатній запас ресурсів, то перешкод до установки бути не повинно ніяких.
2
Найпростішим способом установки анімованих шпалер стане звичайна установка анимированной gif-картинки на місце шпалер. Правим кліком миші клацніть на картинці, виберіть в меню пункт «зробити малюнком робочого столу". Зайшовши в налаштування, можете підкоригувати параметри відображення шпалер, і справа сделано.Другой вид анімованих шпалер являє собою інсталяційний файл, який вам потрібно буде запустити на своєму комп'ютері. Головне при цьому вибрати саме той файл, який підійде до вашого розширенню екрану, зазвичай на вибір завжди пропонується кілька варіантів.
3
Але іноді трапляється так, що без програми-помічника вам не обійтися. Це можуть бути такі програми, як VistaGlazz, Dream Render або Windows DreamScene. Скачавши і встановивши будь-яку з них, ви зможете, орієнтуючись на підказки, видавані програмою або вибирати серед уже наявних у вас анімованих шпалер, або скачувати нові шпалери з інтернету. А можна взагалі встановити відео в якості анімованих шпалер. Для цього доведеться завантажити безкоштовний VLC media player, в розширених налаштуваннях програми вибрати пункт «відео на робочому столі», і в якості анімованих шпалер ви зможете насолоджуватися хоч релаксирующим кліпом, хоч улюбленим кінофільмом. Можна так само пошукати в мережі спеціальні кліпи для анімованих шпалер. У цих кліпів кінець фільму плавно перетікає в початок, і поставивши твір на автоматичний повтор, ви отримаєте прекрасну безперервну картинку.