Як знайти агента.

Для процвітання вашої компанії необхідно найняти успішних співробітників. Але як правильно підібрати агента з продажу? Зробити це можна своїми силами, а також доручити вашому відділу продажів або кадровій службі. Плюси і мінуси тут свої.
Вам знадобиться
  • - Заявка в кадрове агентство;
  • - аналіз ринку;
  • - трудовий договір.
Інструкція
1
Створіть у вашій компанії відділ для підбору і навчання кадрів. Зазвичай у засновників компанії і її співробітників немає часу, щоб домовлятися з кандидатами і проводити співбесіду з ними. Адже критерії відбору є зазвичай досить складними.
2
Зверніться в кадрове агентство в якості альтернативного варіанту. При цьому пам'ятайте, що показуються їм послуги - платні. Підготуйте вашу заявку, де вкажіть необхідні вимоги до особистих і професійних якостей агента. Призначте зустріч з менеджером обраного агентства, дайте відповідь на питання, що стосуються умов роботи кандидата, оплати його праці. Від точності ваших відповідей буде залежати різноманітність можливостей при підборі представника.
3
Будьте розсудливі - не потрібно відразу пред'являти завищених вимог, повідомляйте реальну інформацію щодо стану справ у вашій компанії. Якщо статус компанії на торговому ринку міста досить високий, то бажаючих працювати за даною вакансії буде досить багато. Залежно від цього і потрібно пред'являти ті чи інші вимоги. Якщо компанія і її товар поки не відомі, то й охочих працевлаштуватися кандидатів буде зовсім небагато.
4
Призначте зустріч з кандидатом на посаду агента з продажу. Залежно від його досвіду будуть варіюватися і власні вимоги. Звичайно, легше буде працювати з новачками, які тільки починає свій шлях у торговельній справі, і усвідомлюють свою низьку вартість на ринку праці, погоджуючись на дешеве співпрацю. Але й не забувайте в такому випадку, що від них залежатиме успішність вашого підприємства і його продажів.
5
Узгодьте з вашим новим агентом всі умови роботи, його заробітну плату та обов'язки. Якщо потрібно, оформіть його на випробувальний термін. Не варто нехтувати і додатковим навчанням вашого нового співробітника.