Як зняти плівку з пластикових вікон. Як позбутися від захисної плівки на пластикових вікнах.

При установці пластикових вікон на рамах є спеціальна захисна плівка, яка оберігає їх від подряпин і пилу під час транспортування та монтажу. Після закінчення всіх робіт плівку необхідно видалити протягом 10 днів. Але багато хто не квапляться цього робити і після закінчення деякого часу захисна плівка, під впливом прямих сонячних променів, перетворюється на шар бруду і прилипає так, що відчистити її практично неможливо.
Інструкція
1
Дуже часто не дотримуються елементарні дії, які відносяться до монтажу виробів. Після всіх монтажних і настановних робіт необхідно видалити захисну плівку. І ось через кілька місяців ви не можете її видалити, вона не знімається, а рветься дрібними шматочками, залишаючи при цьому на рамах шар клею. Так як же її видалити, не пошкодивши вікна з ПВХ?
2
Ні в якому разі не намагайтеся видалити плівку за допомогою розчинника. Таким чином, ви лише зашкодить пластиковий профіль. Багато фахівців радять видаляти захисну плівку будівельним феном. Але в цьому випадку потрібно бути максимально обережним, тому що сам склопакет може просто не витримати колосального перепаду температур і лопнути.
3
Для того щоб позбутися від захисної плівки з пластикових поверхонь, вам буде потрібно скребок, який використовується для очищення керамічних плиток та виручених поверхонь. Це пристрій не зможе зашкодити пластикові рами.
4
Дотримуючись особливу обережність, підчіплює скребком куточок плівки і відривайте її шматочок за шматочком. Чіпляйтеся при цьому за трохи відстають краю. Якщо є можливість зняти плівку пальцями, не використовуйте зайвий раз скребок для виключення ушкоджень профілів ПВХ. При закінченні роботи, змийте залишки клею теплим мильним розчином.
5
Клей від захисної плівки і невеликі подряпини можна видалити за допомогою спеціального очищувача «Космофен 10». Він здатний не тільки заполірувати всі подряпини, але й зняти залишки клею. У деяких випадках може допомогти звичайний шкільний ластик, який без особливих зусиль допоможе досягти бажаних результатів.
Зверніть увагу
Під час миття скла, гумових ущільнювачів та пластикових профілів не рекомендується використовувати порошкові та абразивні засоби для уникнення подряпин і зміна кольору.
Корисна порада
Якщо ви живете на високому поверсі, набагато розумніше буде зняти захисну плівку до моменту установки вікна. Тим самим ви убезпечите себе.