Як поміняти пароль на сайті. Як поміняти пароль в билайн.

Як поміняти пароль на сайті? Ми надаємо читачам необхідну інформацію? завдяки якій, ви зможете без зайвих зусиль змінити свій пароль на будь-якому з сайтів.
Вам знадобиться
  • Обліковий запис на якомусь сайті, доступ до поштової скриньки
Інструкція
1
На сьогоднішній день всі сервіси, які передбачають реєстрацію відвідувачів, надають зареєстрованим користувачам таку опцію як особистий кабінет. В особистому кабінеті ви можете додавати свої контакти, завантажувати аватарки або фотографії, публікувати інформацію про себе, а також редагувати певні дані. В число редагованої інформації входить все вищеперелічене. Більш того, саме тут передбачена можливість зміни пароля для облікового запису. Щоб призначити новий пароль для доступу до аккаунту вам необхідно перейти за відповідним посиланням в особистому кабінеті. Тут вам потрібно ввести старий пароль, після чого призначити новий і підтвердити правильність його набору повторним уведенням. Але як бути, якщо ви випадково забули свій старий пароль?
2
Забути старий пароль від облікового запису не так складно. Наприклад, при реєстрації користувач зазначив опцію «запам'ятати мене на цьому сайті» і попросту не записав пароль. Коли виникла необхідність у його зміні, пароль, природно, був забутий. В такому випадку щоб відновити старий пароль, вам потрібно повністю вийти зі свого аккаунта і скористатися функцією відновлення пароля. Код доступу в такому випадку буде надісланий на вказану адресу електронної пошти при реєстрації. Таким чином, отримавши забутий пароль, ви з легкістю можете повторно ввійти в обліковий запис і призначити новий пароль.