Як навчитися муркотіти. Як навчитися людині муркотіти.

Кішки муркочуть, коли вони ситі і засипають в теплі поруч з пестить їх господарем, якого люблять. Муркотіння здалека не голосовими зв'язками - це якась вібрація їх верхнього регістру.
Вам знадобиться
  • - Кішка;
  • - Теплий пухнастий плед;
  • - Смачна їжа;
  • - Кохана людина.
Інструкція
1
Якщо у вас немає кішки, то заведіть її. Любите свого вихованця, доглядайте за ним, багато і смачно годуєте, щоб він муркотів якомога частіше. Погладжуйте кота за вушком і скрізь, де йому подобається, щоб він став віртуозом в мистецтві муркотіння. Прислухайтеся уважно до видаваним вашим тваринам звукам, прикладіть вухо до грудях пухнастиків, відчуйте витікаючу від неї ніжну вібрацію.
2
Чим більше ви будете спілкуватися зі своїм улюбленцем, тим більше його повадок перейме - ми всі злегка копіюємо тих, кого любимо. Особливо це корисно жінкам - спробуйте навчитися ходити як кішка, плавно, граціозно, з почуттям власної гідності і розумінням своєї переваги над оточуючими. Будьте завжди чисто вимитими, без хімічних запахів.
3
не противитися своїм бажанням - якщо хочете смачно і багато поїсти, то насолоджуйтеся смаком їжі на здоров'я! Прігрейтесь після ситної вечері разом зі своєю кішкою в обнімку на пухнастому теплом покривалі і подреміте. Від такого життя ви самі не помітите, як почнете муркотіти!
4
Не вистачає тільки одного фактора - людини, яка буде чухати вас за вушком. Якщо його ще немає в наявності, то завести улюбленого господаря у вашому теперішньому стані простіше простого. Ви випещена, сита, впевнена в собі жінка, яка випромінює тепло і ніжність - всі найкращі і ласкаві в світі чоловіки готові кинутися до ваших ніг! Вибирайте, як вибирає собі господаря кішка, прислухайтеся до своєї інтуїції і внутрішньої "муркоче" вібрації.
5
Розпаліть камін, киньте м'яку шкуру перед ним, на підлогу (кішки зазвичай не їдять за столом) поставте тарілки з смачним (м'ясних або рибних) вечерею, покличте гучним нявканням господаря. Він прийшов ?! Обійміть його своїми ніжними лапками і тихо муркотів, адже більше нічого й не треба, тому муркотіння, так довго таівшееся в вас, потече само собою!
Зверніть увагу
Будьте обережні з вогнем при розпалюванні каміна.
Корисна порада
Не зраджуйте свого господаря і він буде піклуватися про вас завжди.