Як записати фільм на диск за допомогою Nero.

Nero - одна з кращих програм для запису інформації на компакт-диски. З її допомогою можна створювати диски з фотографіями, музичними даними і навіть фільмами. Запис звичайного фільму на диск мало чим відрізняється від запису інших файлів.
Інструкція
1
Запустіть програму Nero. Перше відкрилося дозволяє вибрати необхідне з різних функції програми, які надають окремі утиліти. Для запису фільму в форматі .avi, .mpeg та інших виберіть додаток Nero Burning Rom і запустіть його. Після цього вставте компакт-диск в привід, а у верхній частині вікна програми, із списку виберіть тип диска, на який буде записуватися фільм: DVD або CD. Після цього натисніть кнопку «Додати файли», в результаті чого відкриється вікно додавання файлів, своїм видом нагадує стандартний файловий менеджер для перегляду файлів і папок.
2
У правій частині вікна додавання файлів відкрийте папку, яка містить необхідний для запису на диск фільм. Після цього скопіюйте його і вставте в ліву частину вікна (або перетягніть його значок утримуючи клавішу миші). Слідкуйте за смугою-індикатором, розташованим в нижній частині вікна додавання файлів, яка показує кількість залишився вільного місця зайнято на диску. Перетягніть у праву частину вікна додавання файлів один або кілька фільмів на диск, після чого переконайтеся що індикатор показує наявність вільного місця (або не остаточне заповнення вільного місця на диску).
3
Для старту фізичної записи фільмів на диск натисніть на кнопку «Прожиг». В процесі пропалювання не запускайте ніяких програм у фоновому режимі і не відкривайте файлів, так як при раптовій його скасування компакт-диск може бути зіпсований. Після закінчення процедури, коли дисковод автоматично відкриється, вставте його назад і перевірте, наскільки якісно записалися відеофайли. Якщо під час запису ви заповнили компакт-диск не до кінця, і вам буде потрібно записати на нього інші фільми згодом, то скасуйте його фіналізірованіе перед пропаленням.