Як налаштувати на тюнері звук.

Щоб використовувати стаціонарний комп'ютер як телевізор, необхідно підключити та налаштувати TV-тюнер. Завдяки широкому вибору моделей цих пристроїв кожен зможе підібрати для себе відповідне обладнання.
Вам знадобиться
  • - кабель
Інструкція
1
Оберіть TV-тюнер, який відповідатиме вашим запитам і підходити для даного комп'ютера. Зазвичай ці пристрій підключаються до USB-порту ноутбука або стаціонарного комп'ютера, або кріпляться до гнізда PCI на материнській платі. Рекомендують використовувати другий тип при підключенні до стаціонарного ПК.
2
Підключіть вибраний TV-тюнер до гнізда PCI і включіть комп'ютер. Встановіть програмне забезпечення, що постачається в комплекті з цим пристроєм. Якщо у вас немає в наявності диска, то відвідайте офіційний сайт виробника цього TV-тюнера і скачайте звідти необхідну програму.
3
Підключіть до спеціально гнізда TV-тюнера антенний кабель. В даному випадку можна використовувати як звичайну кімнатну антену, так і супутникову тарілку, підключену через ресивер.
4
Запустіть встановлене програмне забезпечення. Активуйте автоматичний пошук каналів, якщо він ще не налаштований в ресівері. Виконайте точне підстроювання якості зображення і збережіть налаштування.
5
Тепер перейдіть до налаштування звуку. Якщо ви маєте справу з бюджетною моделлю TV-тюнера, то відкрийте програму, призначену для управління звуковою картою. Якщо така програма не встановлена, то відкрийте панель управління і перейдіть в меню «Звук».
6
Вкажіть потрібний TV-тюнер основним джерел виведення аудіосигналу. Мінус такого способу настройки в тому, що вам доведеться постійно перемикатися між TV-тюнером і звуковою платою.
7
Більшість нових моделей TV-тюнерів комплектуються спеціальним кабелем, що володіє на обох кінцях роз'ємами для підключення до звукової плати (3.5 мм). Підключіть цей кабель до гнізда аудіовиходу TV-тюнера і до порту аудіовходу звукової плати.
8
Обов'язково вкажіть призначення вибраного порту при налаштуванні звукової карти. Тепер ви можете одночасно відтворювати звук і з TV-тюнера і з комп'ютерних програм.