Як знайти свій Яндекс.Гаманець.

«Яндекс.Гаманець» є одним з найбезпечніших і універсальних засобів для оплати товарів і послуг, а також зберігання грошей в мережі. Можливість створити «Яндекс.Гаманець» є у кожного користувача сервісу «Яндекс».
Інструкція
1
Запустіть браузер і відкрийте сайт «Яндекс» (www.yandex.ru). Увійдіть на сайт використовуючи логін і пароль від зареєстрованого раніше поштової скриньки, для того, щоб отримати доступ до всіх сервісів «Яндекса». Після того, як ви ввійдете під своїм іменем користувача, в лівій частині сторінки з'явиться колонка з написом «Пошта». У даній колонці буде відображатися стан вашої поштової скриньки (кількість непрочитаних листів), і прямо під цим рядком буде розташовуватися посилання з написом «Деньги». Для того, щоб зайти в свій «Яндекс.Гаманець» клікніть на це посилання.
2
Якщо у вас немає облікового запису на «Яндексі», то для того, щоб знайти «Яндекс.Гаманець» вам доведеться зареєструвати поштову скриньку. Реєструючи електронну пошту, обов'язково вкажіть своє повне ім'я та прізвище, а також унікальний код (логін). Крім того, придумайте пароль для поштової скриньки, а також створіть секретне питання, службовець для відновлення пароля в разі його втрати. Для додаткової безпеки при реєстрації напишіть додатковий e-mail, який належить вам, а також номер свого мобільного телефону для смс-повідомлень і відновлення пароля в разі потреби. Після закінчення введення даних натисніть кнопку "Зареєструвати".
3
Після реєстрації поштової скриньки приступите до створення «Яндекс.Гаманця». Для цього відкрийте сторінку проекту «Яндекс.Деньги» і натисніть на посилання «Відкрити рахунок в Яндекс.Деньгах». Перш ніж створити власний електронний гаманець придумайте платіжний пароль, службовець для підтвердження кожної операції, пов'язаної з грошима, код для відновлення, що забезпечує безпеку рахунки в разі втрати платіжного пароля, дату свого народження, а також номер мобільного телефону. Після натискання кнопки «Відкрити рахунок», ви потрапите на сторінку свого «Яндекс.Гаманця», якому буде присвоєно унікальний номер.