Як поміняти формат фотографії. переробити фото з формату рав в програмі acssee.

В процесі роботи з фотографіями і фотобанками, на які ми завантажуємо фото, доводиться стикатися з деякими проблемами. Для того, щоб завантажити фотографію, необхідно змінити формат зображення. Більшість фотобанків приймає поширені формати фото. Але як бути в цій ситуації користувачам цифрових камер високої якості, якщо вихідний формат фото з камери не збігається зі стандартами сервісів по завантаженню зображень.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення: ACDSee або Adobe Photoshop.
Інструкція
1
У кого був чи є в особистому користуванні професійний, або напівпрофесійний фотоапарат, прекрасно знають, що робити фотографії у форматі jpeg - це знущання над якістю. Більшість моделей цих фотокамер зберігають фото у високій якості, в основному це формати raw, tiff, crw, nef. Притому, що більшість програм по перегляду зображень не дозволяють переглядати фото вище перерахованих форматів. Такі формати беруть тільки потужні редактори, з яких можна зберегти в необхідний нам формат.Для того, щоб змінити формат необхідно встановити на свій комп'ютер програми ACDSee або Adobe Photoshop.
2
ACDSee. Після установки даної програми, необхідно відкрити її і в меню "Файл" натиснути пункт "Відкрити". Шукаємо нашу фотографію і відкриваємо її. Також фотографію можна відкрити подвійним клацанням миші по іконці фото, або натиснути правою кнопкою миші "Відкрити за допомогою", і вибрати ACDSee.В головному вікні програми з'явилося фото. Правою кнопкою миші викликаємо контекстне меню, натискаємо на пункт "Змінити" - "Перетворити формат файлу". Перед вами з'явиться нове вікно, в якому можна вибрати формат файлу, в який ви хочете перевести фото. Також тут доступно багато опцій, що зачіпають якість фото, його стиснення, векторну інтерполяцію і т.д. В опції можна не лазити, т.к. стандартні настройки встановлені для оптимального якості і розміру фото.Еслі вам не сподобається формат файлу на виході або його якість, то це можна повторити ще кілька разів до отримання необхідного результату. Також в цій програмі є гарячі клавіші, для швидкого доступу до виконуваних функцій. Приміром, для швидкого появи вікна зміни формату необхідно натиснути "Ctrl + F" .Також в програмі реалізована функція пам'яті, тобто при невдалому затирании потрібної фотографії, оригінали фотографій, над якими були проведені дії, лежать в певній папці.
3
Adobe Photoshop. Потужний графічний редактор для піксельної обробки фотографій. У цій програмі змінити формат файлу займе менше часу. Спочатку запускаємо Photoshop, відкриваємо файл, тиснемо "Файл" - "Зберегти як", вибираємо необхідний нам формат файлу. Якщо потрібно змінити ім'я файлу, то можна зробити це в поле введення імені файлу, поруч з кнопкою "Зберегти". Натискаємо на кнопку "Зберегти". Готово.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=CazHVtwJabI