Як усунути помилку введення виведення. помилка введення виведення на пристрої sd.

Якщо при копіюванні даних з оптичного диска на вінчестер комп'ютера операційна система видає помилку «Запит не був виконаний через помилку введення/виводу на пристрої» і перериває виконання операції, значить, Windows використовує не підтримуваний пристроєм (тобто приводом ) формат передачі даних.
Інструкція
1
Зайдіть в розділ «Диспетчер пристроїв», клікнувши правою кнопкою миші по значку на робочому столі «Мій комп'ютер» і вибравши в меню, однойменний пункт. Якщо в меню такого пункту немає, натисніть на напис «Управління» і знайдіть рядок «Диспетчер пристрої» в лівій частині вікна «Управління».
2
Знайдіть пункт, що стосується пристроїв з поміткою IDE ATA/ATAPI. Клікніть лівою кнопкою миші по маленькому трикутнику (або значку «плюс»), що відкриває вміст даного пункту. Диспетчер виведе список каналів. Виберіть одну з рядків, що позначають підключення оптичного приводу. Найчастіше цей канал називається «Вторинний канал IDE». Клікніть по даній сходинці правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості». Потім зайдіть на вкладку «Додаткові параметри» у вікні, і перевірте, чи є у списку привід. Якщо список порожній, спробуйте відкрити властивості іншого каналу.
3
Виберіть опцію «Тільки PIO» і погодьтеся зі змінами, якшо по кнопці «Ок». Спробуйте копіювати дані з диска ще раз. Якщо зміни не пішли на користь, і помилка не зникла, спробуйте скористатися настройками іншого каналу. Уважно стежте за змінами, які вносите в комп'ютер. Необережність може привести до серйозних збоїв у роботі комп'ютера.
4
Також не забувайте перезавантажити комп'ютер після зміни будь-яких налаштувань, так як система оновлює всі параметри тільки після перезавантаження персонального комп'ютера. Незважаючи на те, що дана проблема поширена по всьому світу, вона вирішується за кілька операцій. Якщо у вас не вийде усунути подібні проблеми на комп'ютері, зверніться в спеціалізований центр для допомоги, однак за це потрібно буде заплатити.
Помилка ввода- виведення, також іменована «помилка 120» може проявлятися на мобільному пристрої через декількох причин, усунення яких цілком під силу кожному користувачеві. Всі вони, прямо чи опосередковано, пов'язані з параметрами інтернет-з'єднання.
Інструкція
1
Перевірте рівень сигналу GPRS на мобільному пристрої. Досить часто саме низький рівень сигналу служить причиною виникнення помилок ввода- виведення. Ненавмисний заборона виходу ICQ-клієнта в мережу інтернет може привести до нестабільності роботи системи. Для виправлення помилки слід виконати перезапуск програми та дозволити вільний доступ в сеть.Однім з варіантів цієї ж проблеми є установка налаштувань виходу в мережу інтернет тільки при першому запуску клієнта. В цьому випадку буде потрібно перевстановлення програми обміну поштовими повідомленнями і повторне здійснення процедури настройки.
2
Розкрийте меню "Налаштування" і введіть необхідні персональні дані у відповідні поля розділу «Акаунт».
3
Перейдіть в розділ «Мережа» і введіть наступні значення (настройки вказані для клієнта Jimm): - Ім'я сервера (Host name): login.icq.com; - Порт (Port): 5190; - Тип підключення: Сокет ; - Підтримувати підключення (Keep connection alive): Так; - Тайм-аут пінгу: 120; - Подключаться автоматично: на свій розсуд; - Налаштування підключення: Асинхронна передача.
4
Не вводьте ніяких значень в полях User Agent і wap-профіль і збережіть вибрані настройки.
5
Поверніться в меню "Налаштування" і перейдіть в пункт «Мережа» для виконання операції виправлення помилки ввода- виведення, яка виникає у зв'язку зі способом організації з'єднань і обміну інформацією оператора мобільного зв'язку.
6
Вкажіть розділ «Налаштування підключення» і застосуєте прапорець на полі «Додаткові підключення».
7
Збережіть зроблені зміни.
Зверніть увагу
Коректна робота програми Jimm можлива тільки при використанні GPRS-інтернету. Протокол WAP GPRS не підтримується.
Корисна порада
Для коректної установки клієнта Jimm необхідно 70 Кб вільної пам'яті для програми і 250 Кб оперативної пам'яті. Також необхідна підтримка технології сокетів.