Як навчитися дикого стилю.

виділитися з натовпу сьогодні досить просто. Одягнутися екстравагантно і зухвало може будь-який, однак далеко не кожен буде виглядати в подібному вигляді органічно. Приміряти на себе дикий, епатажний стиль - справжнє мистецтво, яке має перегукуватися з вашим внутрішнім світом.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - модні видання;
  • - кравець.
Інструкція
1
Визначтеся, що саме ви хочете донести оточуючим за допомогою вашого зовнішнього вигляду. Протест, бажання привернути до себе увагу, вираз незалежності, прояв творчої натури: дикий стиль повинен завжди мати певне смислове навантаження. Якщо ваш спосіб життя і довкілля розташовують до подібного іміджу, дійте сміливо і впевнено.
2
Зареєструйтеся в модних спільнотах і блогах. Там ви знайдете безліч інформації та найцікавіших фото, які допоможуть вам навчитися дикого стилю. Підбірка знімків з вулиць Лондона чи Нью-Йорка здатна надихнути на масштабні стилістичні звершення. Переглядайте численні фото fashion-гуру, для яких елементи «дикого» стилю - частина повсякденного життя. Можливо, вас надихнуть Вів'єн Вествуд. Анна Пьяджо, Андрій Бартенєв.
3
Якщо ви живете в невеликому місті, придбати екстравагантні речі буде не так просто. Постарайтеся продумати образи заздалегідь, а потім відправлятися в великі торгові центри з конкретними ідеями. Прийшовши в магазин, виберіть речі, які теоретично не підходять один одному. Ідіть в примірювальну і постарайтеся комбінувати їх самих парадоксальним чином. Довіртеся своїй інтуїції: напевно ви відчуєте, що саме вам потрібно придбати. Балансуйте на межі кітчу, але не допускайте вульгарності в гардеробі.
4
Практикуйте покупки через інтернет. На багатьох зарубіжних сайтах ви зможете придбати вантажні та авторські моделі, які допоможуть вам виділитися з натовпу і привернути загальну увагу. Знайдіть портали, де продаються аксесуари ручної роботи.
5
виготовляти хоча б частину речей своїми руками. Дизайнерські елементи дикого стилю можуть коштувати не дешево, і далеко не завжди вам підійдуть. Спочатку намалюйте ту чи іншу модель, приміряйте на себе її подумки, а потім приступайте до втілення ідеї. Якщо ви самі не схильні до шиття і рукоділля, знайдіть кравця або просто знайомого, який зміг ми створювати речі для вас.
Зверніть увагу
Не забувайте про адекватність. Дикий стиль доречний на вечірках, в модному кафе або в будь творчому середовищі. Однак вас навряд чи оцінять оточуючі, якщо ви прийдете в такому вигляді, наприклад, на роботу в банк.
Дикий стиль графіті є найбільш поширеним напрямком вуличного мистецтва розпису стін. Основною особливістю wild graffiti є складне переплетення контурів букв, іноді дуже ускладнює прочитання слова.
Інструкція
1
Професіонали рекомендують створювати ескізи на папері не тільки під час навчання дикому стилю графіті, але й перед створенням кожного малюнка. Так ви зможете вивчити його, опрацювати всі дрібні і великі деталі обриси шрифтів і підібрати найбільш відповідні кольори.
2
Продумайте тему свого малюнка. Зазвичай об'єктами зображення для wild graffiti стають якісь слова. Найчастіше це ники художників.
3
Після того як ви визначитеся з тим, що малювати, пошукайте в інтернеті зображення різних шрифтів для дикого стилю графіті і підберіть найбільш підходящий для вас. Відштовхуючись від уже відомих шрифтів, ви можете створити свій власний, ніж заслужите величезну повагу серед вуличних художників wild graffiti.
4
Після того як ви виберете відповідний шрифт, відпрацюйте окремі його елементи на папері, а потім приступайте до створення свого першого ескізу.
5
Для малювання ескізів найкраще підходять аркуші формату А4, на яких зображення виглядають наочно, а відсутність розмітки, як наприклад у зошитових листів, ускладнює завдання, але при цьому готує до створення графіті на стіні.
6
Перші начерки краще робити олівцем, щоб можна було скоригувати малюнок, поекспериментувати з деталями, додати обсяг, тіні, гострі кути і стрілки.
7
Зробивши малюнок олівцем, обведіть його контур гелевою ручкою, маркером або фломастером, а потім заповніть шрифти кольором.
8
Наступним кроком стане вибір відповідного місця для вашого wild graffiti. Зазвичай майстри малюють на кам'яних парапетах, будівництвах, стінах гаражів, опорах мостів. Не забувайте про те, що за псування приватної чи державної власності вас можуть притягнути до кримінальної відповідальності.
9
Перед нанесенням малюнка підготуйте стіну і нанесіть на неї спеціальну грунтовку. Так фарба буде лягати рівніше і вам буде зручніше малювати. На іншій ділянці стіни або на аркуші фанери потренируйтесь користуватися балоном з фарбою. Подивіться, яка виходить лінія, якщо тримати балон близько до поверхні, а яка - якщо трохи відвести руку з балоном. Спробуйте різні насадки. Хороший малюнок може вийти тільки в тому випадку, якщо заздалегідь продумати і опрацювати всі деталі.